Inwestycje w Trójmieście

Archicom Polska S.A.

Rozewska 9-11

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Chylonia
miejsce:
ul. Rozewska Mapka
deweloper:
Archicom Polska S.A.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
47.8 do 106.9 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Działka, na której zrealizowana została inwestycja, położona jest bezpośrednio przy ul. Rozewskiej 9-11 w dzielnicy Chylonia. Szybki dojazd do centrum Gdyni, oraz wyjazd w kierunku Małego Trójmiasta Kaszubskiego i półwyspu helskiego, zapewnia sąsiedztwo głównej arterii Trójmiasta. Przy ul. Morskiej znajdują się przystanki trolejbusowe i autobusowe (w tym połączenie z Sopotem), niedaleko jest także na przystanek SKM Gdynia Leszczynki.

Z budynku blisko jest do lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego (Lasów Chylońskich), a także do Parku Kilońskiego, który jest ulubionym miejscem spacerów mieszkańców Chyloni. W dzielnicy jest także kompleksowa, rozwinięta infrastruktura edukacyjna, handlowa i usługowa, ochrony zdrowia.

Budynek ma 10 kondygnacji naziemnych, na których rozlokowane są 74 mieszkania, w większości dwu- i trzypokojowe, ale także czteropokojowe oraz apartamenty o większym metrażu. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o powierzchni nawet 200 m kw., do lokali na najwyższej kondygnacji apartamenty z tarasami widokowymi. Co cenne, od szóstej kondygnacji rozciąga się widok na baseny portowe. W ramach inwestycji powstało 89 miejsc parkingowych.

W przestrzeni ogólnodostępnej zaplanowane zostały strefy umożliwiające dzieciom zabawę, a dorosłym odpoczynek lub aktywność fizyczną.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Maarte.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (8) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.