• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Sanovia

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
27 do 128 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w zacisznej części Trójmiasta, a jednocześnie w niewielkiej odległości od głównego szlaku komunikacyjnego, co zapewnia bardzo dobry dojazd zarówno do centrum Gdyni, jak i wszystkich innych części aglomeracji. Spokój tego miejsca wynika z otocznia niską, głównie jednorodzinną zabudową oraz dużej ilości terenów zielonych w otoczeniu.

Infrastruktura tej części miasta zapewnia wygodę życia wszystkim członkom rodziny. Tuż obok powstającego budynku znajduje się przedszkole, niewiele dalej jest do szkoły podstawowej, dostępne są sklepy, a spacerem dojść można na jedno z najlepszych w Trójmieście targowisk.

Osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia mają stąd blisko na plażę oraz do lasu, a tereny spacerowe wzdłuż rzeki Kacza to miejsce gdzie można biegać i spacerować w zasadzie tuż obok własnego mieszkania.

Sanovia to jeden, czterokondygnacyjny, budynek w którym powstaną zaledwie 24 mieszkania. Do każdego z nich przylegał będzie ogródek, balkon lub przestronny taras (do lokali na najwyższej kondygnacji przynależą prywatne, przestronne tarasy dachowe).

W podziemnym garażu znajdą się aż 32 miejsca postojowe, dzięki czemu do wielu mieszkań przynależeć będą mogły aż dwa miejsca. W podziemiu powstaną także komórki lokatorskie. Winda będzie łączyć wszystkie kondygnacje w budynku - na swoje piętro mieszkańcy będą mogli dojechać wprost z garażu.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1)

  • Słabiutko

    Usterki w lokalach jak i częściach wspólnych. Deweloper uchyla się od odpowiedzialności. Bardzo slaby kontakt. Błędy na etapie budowy, oraz brak odpowiedniego nadzoru. Niska jakość wykończenia części wspólnych, uszkodzenia i śmieci pozostawione przez generalnego wykonawcę.

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Planus Development

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (2 opinie)

targi