Inwestycje w Trójmieście

Sea Park

Sea Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Czarny Dwór Mapka
deweloper:
Sea Park
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Budynki powstaną w sąsiedztwie największego w Gdańsku parku i terenu rekreacyjnego - Parku Reagana. Niewiele dalej jest plaża. Obok planowanej zabudowy przebiegają trasy rowerowe w kierunku Śródmieścia Gdańska oraz Sopotu. Z części mieszkań, które powstaną w tej lokalizacji rozciągała się będzie panorama Zatoki Gdańskiej.

Z drugiej strony, zaplecze w postaci kompleksowej miejskiej i dzielnicowej infrastruktury dzielnic Zaspa i Przymorze zapewni dostęp do usług handlu, edukacji, służby zdrowia, a także komunikacji miejskiej.

Powierzchnia całkowita planowanej zabudowy wynieść ma prawie 50 tym m kw. W ramach osiedla powstanie kilka budynków, które w najwyższych punktach będą miały 13 kondygnacji nadziemnych. Przyszli mieszkańcy korzystać będą z balkonów, loggii lub obszernych tarasów oraz parkingów podziemnych.

Na dachach lokali usługowych, które powstaną w najniższych partiach zabudowy powstaną zielone przestrzenie rekreacyjne dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Projekt inwestycji powstaje w pracowni Stalprojekt. Prezentowane wizualizacje są koncepcją.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij