• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Sea Salt

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2022 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
27 do 110.6 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Sea Salt powstanie przy al. Jana Pawła II. Najbliższe otoczenie inwestycji zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury dzielnicowej, co oznacza wygodę codziennego życia. Są tu szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, restauracje, markety czy placówki medyczne, w tym szpital.

Dodatkowo z budynku spacerem będzie można dotrzeć do największego parku w Trójmieście - parku im. Ronalda Reagana oraz plaży i molo. Taka lokalizacja umożliwia korzystanie na co dzień z uroków życia w nadmorskiej lokalizacji.

Komfort zamieszkania w tym miejscu poprawia także dostępność komunikacji miejskiej. Niedaleko jest stąd do przystanku SKM, a linie tramwajowe i autobusowe przebiegają samą al. Jana Pawła II lub obok.

Sea Salt to jeden budynek w kształcie litery U, który będzie miał zróżnicowaną wysokość. Powstaną tu mieszkania o układzie od jednego do czterech pokoi, przy czym największe apartamenty będą miały ponad 110 m kw. Dodatkowo mieszkańcy korzystać będą z przeszklonych i obszernych balkonów, loggii, tarasów oraz ogródków przyległych do mieszkań na parterze.

Mimo, że nowy budynek powstaje w otoczeniu istniejącej zabudowy architekci starali się, by widok za oknami wprowadzał do wnętrz przestrzeń i zieleń. Wewnętrzne strefy zielone obejmują różnorodną roślinność, place zieleni, ławki oraz oświetlone miejsca do wypoczynku. Przewidziano tu także łąki kwietne oraz wspomagające małą retencję ogrody deszczowe.

W budynku znajdzie się reprezentacyjne lobby wejściowe, nad bezpieczeństwem czuwał będzie system monitoringu. Energia na potrzeby części wspólnych budynku (w tym oświetlenie LED) pozyskiwana będzie z fotowoltaiki. Powstaną tu także miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych oraz punkty naprawy rowerów i stojaki rowerowe.

Mieszkania w budynku będą miały podwyższony standard: lokale będą miały 2,7 m wysokości - to nieco więcej niż przewiduje standard, a także ponadstandardowej wysokości okna akustyczne i parapety z konglomeratu marmurowego. W budynku przewidziana została wentylacja mechaniczna, a zapewniające oszczędności zarządzanie oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniach zapewni stosowany we wszystkich inwestycjach tego dewelopera system Robyg Smart House by Keemple.

Projekt inwestycji powstał w pracowni B1 Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Robyg
Robyg
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.