Inwestycje w Trójmieście

Dattero Sp.

Shiraz Park

Pogórze

miejscowość:
Pogórze
miejsce:
ul. Czarnieckiego Mapka
deweloper:
Dattero Sp.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
39 do 112 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do III kw. 2015 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Shiraz Park powstał w części Gdyni, która dzięki bliskości estakady Kwiatkowskiego jest dobrze skomunikowana z centrum miasta i obwodnicą Trójmiasta. Z Pogórza szybko można dojechać także na rewską czy mechelińską plażę.

W dwóch pierwszych etapach inwestycji powstały mieszkania w trzykondygnacyjnych budynkach tworzących kameralne zespoły trzech budynków z dziedzińcami wypełnionymi zielenią, kwiatami i elementami małej architektury ogrodowej.

Budynki z dużymi przeszkleniami, nowoczesnym wykończeniem balkonów i elewacjami w jasnych barwach dają poczucie elegancji i nowoczesności.

Komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewniają monitoring oraz kontrola dostępu do budynków. Pod budynkami znajdują się hale garażowe, z których na poziomy mieszkalne dojechać można windą. W części garażowej znajdują się też komórki lokatorskie przynależące do każdego z mieszkań.

Na osiedlu znajduje się ekologiczny plac zabaw dla dzieci oraz miejsce grillowe, gdzie mieszkańcy osiedla mogą się integrować. Dodatkową atrakcję stanowi staw otoczony roślinami wodnymi.

Architektura kolejnego, trzeciego etapu inwestycji, którego budowa rozpoczęła się w listopadzie 2013 roku różni się od wcześniejszych realizacji. W ramach etapu powstały dwa trzypiętrowe budynki z dwupokojowymi mieszkaniami o powierzchniach od 39 do 46 m kw. Wokół budynków powstają naziemne miejsca postojowe. Pierwszy z budynków oddany do użytkowania został na początku 2015 roku, drugi w III kwartale 2015 roku.

Projekt osiedla i budynków powstał w warszawskiej pracowni MKC Architekci Mierzejewski, Kasprzycki, Czaplicki.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (60) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.