wróć do listy

Skandinavia

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2022 r. w budowie
metraż
32 do 72 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W okolicy znajduje się kompleksowa infrastruktura niezbędna do wygodnego życia zarówno singla jak i rodziny.

Blisko jest stąd do obwodnicy Trójmiasta, dzięki czemu szybko dojechać można w dowolną część aglomeracji, wyjechać na autostradę czy do lotniska.

Osiedle składać się będzie z 5 budynków, łącznie 296 mieszkań w układzie od dwóch do czterech pokoi oraz lokali usługowych. Strzeliste dachy, prosta forma architektoniczna, użycie trwałych materiałów oraz dbałość o poszanowanie natury podkreślają skandynawski charakter inwestycji. Dodatkowo każdy z budynków otrzyma nazwę innej stolicy krajów nordyckich: Kopenhaga, Sztokholm, Oslo, Helsinki, Rejkiawik.

Na terenie części wspólnych znajdzie się wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców, edukacyjne place zabaw, strefa relaksu do dyspozycji mieszkańców, wiaty dla rowerów ze stacją napraw, budki lęgowe dla jerzyków, domki dla motyli.

Parkowanie aut możliwe będzie na parkingach podziemnych i zewnętrznych miejscach postojowych. Do lokali na parterze przylegać będą ogródki, do tych na wyższych piętrach balkony.

Osiedle będzie monitorowanie.

Projekt powstał w pracowni Wama Home z Sopotu.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: JHM Development
JHM Development
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Osiedle Królewskie

Osiedle Królewskie

JHM Development

Rumia, ul. Dębogórska

27.7 do 90.9 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (2)

 • To grubo

  Na ulicy wielkopolskiej Robyg ma dobudować 5 bloków . W tym roku developer Bravo rusza z budową osiedla na 4 bloki. Alter Investment przymierza się do budowy jednego . Jedynie miasto ociąga się z budową nowej świętokrzyskiej.

  • 8 0

 • Deweloper kłamie - pożegnajcie się z widokiem na las

  Witam wszystkich zainteresowanych inwestycją Skandinavia. Deweloper przekłamuje na wizualizacjach, a sprzedawcy są albo niekompetentni albo świadomie zatajają informacje o ów pięknym widoku na las. Z informacji dostępnych publicznie na interaktywnym planie geodezyjnym miasta Gdańsk, już jest zaznaczone że przed osiedlem Skandinavia buduje Robyg - swoje osiedle "Więcej", dodatkowo na mapie geodezyjnej są już wytyczone 3 nowe ulice (Barzychowskiej, Górnowicza i Michonia - jeszcze nie ma ich na mapie Google), które otoczone są 5 działkami budowlanymi pod nowe osiedla tuż nad wąwozem oraz kolejne tuż za wąwozem. Także z lasu i pięknego widoku nic nie pozostanie - jedynie 50m pas przestrzeni na wąwóz, ale z osiedla Skandinavia i tak nie będzie go widać, bo podkreślę, między nim a wąwozem powstaną jeszcze co najmniej 2 rzędy bloków. Niestety nie mogę załączyć tu zdjęcia mapy, ale odsyłam wszystkich na http://mapa.gdansk.gda.pl/ipg/app/index
  Pozdrawiam i żyjcie w świadomości!

  • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład, spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena