• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Skłodowskiej 8

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2016 r. zakończona
metraż
29 do 76 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji jest dobra dla osób, które chcą żyć blisko lasu, a jednocześnie niedaleko od centrum miasta. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewni aktywność osobom, które lubią spacery, bieganie, jazdę na rowerze, nordic walking. Jednocześnie w dzielnicy dostępne są punkty handlowe, usługowe, rozrywkowe, ośrodki zdrowia.

Inwestycja sąsiaduje z głównymi szlakami komunikacyjnymi miasta, co ułatwia poruszanie się po całym Trójmieście. W pobliżu znajdują się też przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają sprawne połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami miasta.

Charakter nowej zabudowy podkreśla nowoczesna architektura oparta na
zróżnicowanej wysokościowo zabudowie - od czterech do sześciu kondygnacji, obie części łączy parterowa część handlowo - usługowa. Powstało tu łącznie 55 mieszkań.

Mieszkańcy do dyspozycji mają balkony, a w przypadku najwyższych kondygnacji także obszerne tarasy. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki.

Dzięki dużym przeszkleniom wnętrza są dobrze doświetlone. Efekt ten będą wzmacniają przeszklone balustrady balkonów.

Pod budynkiem znajduje się hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Przy wejściu znajduje się wideodomofon. Teren jest ogrodzony i monitorowany.


Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

MARGO Deweloper obecny jest na rynku budowlanym województwa pomorskiego od 1991 roku. Oferujemy do sprzedaży apartamenty w Elblągu oraz domy szeregowe w Pępowie. Domy rekreacyjne w Skorzewie k. Stężycy to najnowsza inwestycja.
rozwiń
58 341-73-50

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (4 opinie)

targi