• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Śląska 12

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna, inwestycyjna
realizacja
od III kw. 2020 r. do III kw. 2022 r. zakończona
metraż
22.2 do 57.8 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Atutem inwestycji jest lokalizacja – na styku dobrze skomunikowanej części Przymorza oraz Oliwy (tramwaj, SKM, autobusy) i jednocześnie w otoczeniu licznych kompleksów biurowych, które są miejscem pracy tysięcy osób. W pieszej odległości od budynku znajduje się także kampus Uniwersytetu Gdańskiego. W pobliżu jest także Park Oliwski, niedaleko jest na plażę i do Parku Reagana.

W sześciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 108 apartamentów inwestycyjnych jedno- i dwupokojowych oraz 4 lokale usługowe. W podziemnej hali garażowej znajduje się 40 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, a także 8 pomieszczeń do przechowywania rowerów oraz 4 komórki lokatorskie.

Na parterze budynku zaprojektowano z kolei reprezentacyjne lobby z recepcją oraz 4 lokale usługowe. Aktywne spędzanie czasu umożliwi sala fitness znajdująca się w części wspólnej budynku. Przyszli mieszkańcy korzystać będą z systemu elektronicznych zamków. Bezpieczeństwo na terenie obiektu zapewnia system monitoringu.

Prosta bryła sześciokondygnacyjnego budynku i harmonijna kolorystyka wpisują obiekt w biznesowy charakter okolicy. Dzięki eleganckiej elewacji z cegły klinkierowej komponuje się on także z sąsiednimi biurowcami. Duże przeszklenia tworzą natomiast jasne, doświetlone wnętrza apartamentów.

Za projekt budynku odpowiada pracownia KD Kozikowski Design.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

Deweloper

ATAL S.A. Doświadczenie, które budujeJesteśmy polską firmą deweloperską z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym. Działamy w trzech sektorach: mieszkaniowym, biurowym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych, ...
rozwiń
58 766-74-04
609-301-227
603-650-851

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja