• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Słoneczne Ogrody

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa
realizacja
zakończona
metraż
129.6 do 129.6 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja oznacza zamieszkanie blisko Gdańska wraz z jego komunikacją miejską, atrakcjami i udogodnieniami oraz szybki dostęp do obwodnicy, czyli możliwość szybkiego poruszania się po całej aglomeracji.

Z drugiej strony mieszkańcy Słonecznych Ogrodów znajdować się będą na tyle daleko od miasta, aby zyskać ciszę, uciec od gwaru miasta i zaznać spokojnego wypoczynku we własnym ogródku z tarasem.

Usytuowanie osiedla zapewnia również bliskość szkoły, przedszkola, żłobka oraz sklepów, punktów usługowych i obiektów sportowo-rekreacyjnych. Po drugiej stronie asfaltowej drogi ze ścieżką rowerową, którą mieszkańcy będą dojeżdżać do domu, znajduje się stawek z zewnętrzną siłownią i miejscem wypoczynku.

Osiedle złożone będzie z 16 budynków z domami w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. W sumie będzie to 58 domów z garażem. W dolnej części znajdzie się spory salon z aneksem kuchennym. Możliwe tu będzie podłączenie kominka.

Na górze zaplanowano trzy sypialnie i drugą łazienkę. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli dodatkowo strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój o powierzchni użytkowej około 15,6 m kw. (28 m kw. powierzchni całkowitej).
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Premica

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi