• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Sokółka Zielenisz

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
39.4 do 139 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Sokółka Zielenisz to kompleks mieszkaniowy budowany przez Grupę Inwestycyjną Hossa w rejonie zwanym Gdynią Zachód. Lokalizacja tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, a także otoczenie naturalnych terenów zapewniają możliwość wypoczynku osobom spragnionym ciszy. Dynamiczny rozwój tej części miasta w ostatnich latach oznacza także coraz lepszą infrastrukturę oraz komunikację z centrum miasta.

W obrębie osiedla powstają tereny rekreacyjne oraz rozbudowane place zabaw dla dzieci. Zieleń osiedlowa naturalnie powiązana jest w otaczającym inwestycje Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Na terenie kompleksu powstały również lokale usługowe.

W ramach inwestycji powstają nowoczesne czterokondygnacyjne budynki. W ofercie znajdują się także dwupoziomowe mieszkania z antresolami oraz soft lofty.

Inwestycja powstaje etapami, docelowo planowane jest tu powstanie 31 budynków wielorodzinnych. W marcu 2021 roku do sprzedaży wprowadzono budynki z mieszkaniami o dużych metrażach, które powstaną na stoku poniżej którego znajduje się wejście do lasu. Będą one gotowe na początku 2023 roku i na początku 2024 roku.

Oferta o kolejne budynki powiększyła się w maju 2022 roku. Nowy kompleks czterech budynków powstanie na terenie w kwartale ulic Staniszewskiego, Zaruskiego oraz BaranauskausaMapka. W ramach zabudowy powstanie także pierzeja handlowo-usługowa i miejski skwer. Architektoniczną ciekawostką będzie dominanta (jeden z budynków będzie nieco przewyższał pozostałą część osiedla). W pierwszej kolejności powstaną dwa pięciokondygnacyjne budynki od strony ul. Baranauskasa 1 i 3. Będą one połączone podziemną halą garażową. Oferta obejmuje mieszkania od dwóch do czteropokojowych o powierzchni od 45 do 88 mkw., które gotowe mają być w III kwartale 2024 r. Będzie to ostatnia część osiedla realizowana w ramach projektu Sokółka Zielenisz.

Projekt Sokółki Zielenisz powstał w Pracowni Projektowej Grupy Inwestycyjnej Hossa.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Hossa
Grupa Inwestycyjna Hossa
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie (68) 9 zablokowanych

 • to WICZLINO, a nie Chwarzno !!

  przecież Zielenisz to nie Chwarzno tylko WICZLINO, podobnie jak inwestycja pod nazwą Patio Rózy położona jest w WICZLINIE!!!
  poza tym deweloper powinien bardziej angażować się w infrastrukturę. Budowa pawiloniku (z przeznaczeniem na przedszkole, sklep i punkt medyczny) to za mało !!! brak łącznika pomiędzy inwestycjami- Zielenisz i Patio Rózy. WSZĘDZIE DALEKO I PO KOLANA W BŁOCIE...
  przydałaby sie jakaś konkurencja deweloperska w tym ładnym wiczlińskim zakątku, a nie tylko Hossa

  • 9 34

 • Super

  Do krajoznawcy - chyba warto zmienić nika na Smerf Maruda :) Zajrzyj do Hossy, mają makietę z planem zabudowy całego terenu. I kiedyś, jak zakończy sie budowa Patio i Zielenisza - będą niemal ze sobą połaczone a infrastruktura tez będzie bogatsza Ja rozumiem, ze jesteś niecierpliwy :) Ale nie od razu Kraków zbudowano....

  • 6 5

 • mój post dot. przede wszystkim oznaczenia dzielnicy !! czy mieszkanka wie, w jakiej dzielnicy mieszka... ?
  Infrastruktura jest taka jaka jest- każdy widzi, a Kraków budowano przez stulecia.... więc jak tak będziemy porównywać rozwój Wiczlina z Krakowem, to za naszego życia nie mamy szans na pełen rozwój tej części miasta... no chyba, że nastąpi przyspieszenie... tak jak polskie autostrady :))))

  • 3 9

 • opinia bez zmian

  podtrzymuję swoja opinię

  • 2 6

 • Od jakiegoś czasu zajmuje się nieruchomościami w Trójmieście i okolice Zieleniszu i Patio, ul. Staniszewskiego, Zaruskiego znajdują się w obrębie Gdyni Chwarzno zgodnie z zapisami podziału administracyjnego miasta Gdyni. Jeżeli komuś nie odpowiada ta lokalizacja, jakość, infrastruktura to po co tu mieszka, tyle dogodnych lokalizacji w innycz częściach miasta można wybrać. Ja jestem bardzo zadowolony zarówno z architektury i infrastruktury. Proszę zwrócić uwagę, że Hossa jak oddaje budynki to zawsze czyste, z zagospodarowaną zielenią itp a gro developerów daje soboe na to kilka miesięcy

  • 30 5

 • wracam po pracy, mam gdzie wyjść z dziecmi na spacer, na rower, na boisko. Który deweloper w Trójmieście tak mysli o maluchach i starszej młodzieży organizujac tyle miejsca do zabawy??????

  • 28 8

 • z gdyńskich inwestycji na podobnym poziomie cenowym wg mnie jest to No 1 w każdej kategorii

  • 11 4

 • ZIELENISZ TO NIE CHWARZNO !!!!

  Zielenisz... jesteś w błędzie i chyba od rzeczywiście od jakiegoś , tzn małego czasu zajmujesz się ta okolicą. Sprawdz sobie  WiczlinoZ Wikipedii, wolnej encyklopedii

  Obecnie nazwa Wiczlino odnosi się nie tylko do dawnego centrum wsi o zwartej zabudowie (położonego w miejscu, gdzie rozpoczynają się ul. Sucha i Śliska, krzyżując z ul. Wiczlińską), ale do obszaru całego dawnego sołectwa. Do Wiczlina należą także:

  Wiczlino Wybudowanie - największa część Wiczlina, zdominowana przez rozproszoną zabudowę, w której skład wchodzą mniejsze osiedla:
  Zielenisz
  Dębowa Góra
  Niemotowo
  osada leśna Wielka Rola
  część Kolonii Chwaszczyńskiej pojedyncze domostwa wokół Góry Donas (druga część Kolonii należy do dzielnicy Dąbrowa).

  nie mieszkam i nie zamierzam mieszkać w pseudo dzielnicy... współczuję tylko moim znajomym, którzy zdecydowali się na ofertę hossy i teraz żałują....

  ... a tak w ogóle trąci mi tu deweloperskim PR... czyżby komórka PR hossy się ujawniła???
  w takim razie pozdrawiam i proszę o więcej "5"

  • 5 12

 • pozdrowienia dla PR owskiej komórki hossy

  • 11 11

 • NIe mam nic wspolnego z Hossa, owszem z branża budowlana tak. Chciałem tam kupic mieszkanie ale tylko dlatego, że wybrałem Wielki Kack nie zdecydowałem się. Jesli ktoś uważa wikipedie za żródło wiarygodne to miłego wieczoru życzę:)

  • 12 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Lider na trójmiejskim rynku nieruchomości. Buduje osiedla mieszkaniowe w Gdańsku i Gdyni, sprzedaje i wynajmuje powierzchnie biurowe i handlowe. Jeśli myślisz o kupnie mieszkania zapoznanie sie z ofertą Grupy Inwestycyjnej HOSSA SA jest obowiązkowe!
rozwiń
58 620-70-33