• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Solar

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2019 r. do II kw. 2021 r. zakończona
metraż
33.6 do 70.3 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Solar powstaje w szybko rozwijającej się części trójmiejskich przedmieść - pomiędzy Gdańskiem, a Pruszczem Gdańskim. Rozbudowa o kolejne osiedla powoduje, że wraz z budynkami mieszkalnymi powstała tu kompletna infrastruktura dzielnicowa: jest tu przychodnia, szkoła podstawowa, niewielkie sklepy spożywcze i markety znanych sieci. Blisko jest do banku, fryzjera, warzywniaka.

Jednocześnie komunikacją miejską można szybko dojechać do centrum Pruszcza Gdańskiego, jak i do centrum Gdańska. Wyjazd w kierunku obwodnicy ułatwia poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej czy wyjazd w kierunku autostrady A1.

W ramach inwestycji powstaną dwa, trzypiętrowe budynki mieszczące łącznie 72 dwu- i trzypokojowe lokale mieszkalne. W ich otoczeniu zaplanowany został plac zabaw dla dzieci ze strefa relaksu dla dorosłych. Budynki będą wyposażone w windy, komórki lokatorskie, podziemne hale garażowe oraz naziemne miejsca parkingowe. Do mieszkań na parterze przylegać będą ogródki o powierzchni nawet 180 m kw.

Nowoczesny wygląd budynków wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne. Okna o dużych przeszkleniach zapewnią odpowiednie doświetlenie wnętrz. Efekt ten wzmacniać będą szklane balustrady.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Antares

Antares

57 ogłoszeń

Activa AP

Pruszcz Gdański, ul. Mazepy Mapa

39.9 do 80.8 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Morelova

Morelova

Activa AP

Gdańsk Jasień, ul. Morelowa Mapa

40 do 98 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Virgo

Virgo

Activa AP

Pruszcz Gdański, ul. Świętego Wojciecha Mapa

34.3 do 79.8 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Andromeda

Andromeda

20 ogłoszeń

Activa AP

Rotmanka, ul. Raciborskiego Mapa

30 do 76 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (1) 1 zablokowana

  • mieszkanka Osiedla Stella

    nie polecam tego dewelopera.zakupilam od niego "schowek"za ponad 2 tys zl,który nie dość że zostal zainstalowany dopiero po kilku mues od faktycznego odbioru to jego jakosc pozostawia wiele do życzenia.Furtka od "schowka"jest tak zabezpieczona,ze wystarczy w usc kombinerki,a nawet nożyczki i juz można się dostać do tego pseudo schowka,nazwanego sprytnie w akcie notarialnym pomieszczeniem obsługi pojazdów.Przez te super zabezpieczenia mielusmy juz kilka kradzieży.oczywiscie deweloper nie widzi problemu.Poza tym podczas wichury zaczęły przemakać mury!ciekawe czy nie będę misla teraz wilgoci (niedopuszczalne).Brak odpowiedniej wielkości pomieszczenia na śmietniki,co skutkuje tym,że pojemnik na szkło musi stać przed wejsciem do śmietnika.Mega słaba wentylacja w mieszkaniach,bo czuć przeróżne "zapachy" od sąsiadów.

    • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

ACTIVA AP ANDRZEJ PASTUSZKA SP. K. została założona w 2006 roku. W krótkim czasie ACTIVA stała się wiodącym deweloperem na terenie Pruszcza Gdańskiego, a realizowane przez nią osiedla wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego. ...
rozwiń
58 691-09-80
512-413-380

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja