• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Sollo

typ zabudowy
jednorodzinna
realizacja
do III kw. 2022 r. w budowie
metraż
117 do 137 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Kameralne osiedle domów powstaje w zacisznej, oddalonej od miejskiego zgiełku części miasta. Okolica obfituje w naturalne tereny, które sprzyjać będą wszelkim typom aktywności na świeżym powietrzu. Z kolei niewielka odległość ulicy Borkowskiej od głównych arterii komunikacyjnych ułatwia poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, wyjazd z niej we wszystkich kierunkach oraz łatwy dojazd do centrum Gdańska.

Sollo to osiedle 40 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, przy czym budynki będą połączone tylko przez garaże - bezpośrednio za ścianą nie będzie więc sąsiadów. Domy są rozmieszczone tarasowo - po dwa przy jednej kameralnej uliczce. Od strony południowej każdy ma ogródek. Wszystko to oznacza to, że przyszli mieszkańcy we własnych domach będą mogli cieszyć się intymnością i ciszą.

Przez osiedle poprowadzić będzie wewnętrzna uliczka z chodnikiem i oświetleniem. Na osiedlu zaprojektowano zieleń, która będzie rozwijać się przez kolejne lata. Zaplanowano również zieloną przestrzeń wspólną dla mieszkańców z placem zabaw i ławkami. Takie rozwiązanie, sprzyja budowaniu osiedlowej społeczności. Zadbano także o rozwiązania proekologiczne: ogrody deszczowe, drzewa owocowe i budki lęgowe dla ptaków sprzyjające rozwojowi bioróżnorodności.

Do wyboru są dwa typy domów: o powierzchni 117 i 137 m kw. Każdy dom mieć będzie dodatkowo garaż o powierzchni 33 m kw. z miejscem na dwa samochody. Jasną - białą i biało-szarą - kolorystykę domów przełamią akcenty kompozycyjne w kolorze café latte i cegły, a całość spajać będą kolorystycznie elementy szarości i antracytu. Prostą formę budynków podkreślają subtelne detale: delikatne boniowania elewacji oraz mineralne płytki klinkierowe w kolorze grafitowym, które optycznie powiększają strefy okienne.

W każdym z domów parter zarezerwowany jest na część dzienną: salon z wyjściem do ogródka oraz z możliwością wydzielenia osobnego gabinetu. Kuchnię można tu zaaranżować jako otwarty aneks lub oddzielne pomieszczenie. Jest też miejsce toaletę.

Na piętrze do głównej sypialni przylega łazienka z oknem. Oprócz tego są jeszcze dwie lub trzy sypialnie i rodzinna łazienka.

Domy Sollo będą energooszczędne. W standardzie zostaną wyposażone w panele fotowoltaiczne na dachu. Ogrzewanie i podgrzewanie wody zapewnią pompy ciepła. Na oszczędzanie energii i zdrowy klimat wpłynie także rekuperacja.

W pierwszym etapie inwestycji powstaje siedem domów.

Projekt powstał w pracowni SIM Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Ekolan
Ekolan
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Balans

Balans

Balans

Ekolan

Gdańsk Łostowice, okolice ul. Świętokrzyskiej, na granicy Kowali i Łostowic

39 do 109 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Willa Redłowo

Willa Redłowo

Willa Redłowo

Ekolan

Gdynia Redłowo, ul. Powstania Styczniowego

30 do 100 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Domy na Morenie

Domy na Morenie

Domy na Morenie

Ekolan

Gdańsk, Raciborskiego

120 do 120 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
N696

N696

N696

Ekolan

Sopot Górny Sopot, ul. Niepodległości 696

60 do 1500 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Como

Como

Como

Ekolan

Gdańsk Jasień, ul. Goska

zakończona
Realizacja
Rezydencja Wintera

Rezydencja Wintera

Rezydencja Wintera

Ekolan

Gdańsk Stare Przedmieście, Targ Maślany

30 do 120 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Ekolan to jeden z czołowych deweloperów działających na rynku trójmiejskim, specjalizujący się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym.
rozwiń
58 555-14-55