Wiadomości

stat

Specjalistyczne centrum akwarystyczne w Gdańsku

Zoo Delikatesy.


Nie musisz już zajmować się domowym akwarium, ani nawet znać na akwarystyce. Eksperci doradzą co kupić, przygotują aranżacje przed zakupem, a nawet przywiozą gotowy zbiornik do domu i zainstalują cały osprzęt. Także z dzikimi rybami, odławianymi w naturalnych warunkach. Tak działa specjalistyczny sklep akwarystyczny Zoo Delikatesy, znajdujący się w Galerii Metropolia.Jesteście w Galerii Bałtyckiej i Manhattanie, dlaczego zdecydowaliście się na kolejny sklep w bliskim sąsiedztwie, jakim jest Galeria Metropolia?

Paweł Szych, akwarysta: Nasze sklepy różnią się profilem sprzedaży. Sklep w centrum Manhattan specjalizuje się w terrarystyce, Galeria Bałtycka to pies, kot i gryzonie, a galeria Metropolia to akwarystyka. Jest to najlepiej wyposażony sklep w sprzęt akwarystyczny w naszym województwie. Nie chcemy być jednolici we wszystkich naszych oddziałach. Z doświadczenia wiemy, że w każdym sklepie są klienci z innymi wymaganiami, więc otwieramy się na ich potrzeby. Najlepszym przykładem jest Galeria Metropolia, gdzie stworzyliśmy punkt hardscape.

Hardscape?

W Hardscape można sprawdzić jak korzeń lub skała będą komponowały się w naszym zbiorniku.
Jest to zbiornik do suchej aranżacji, dający możliwość zaprojektowania ekspozycji w akwarium. Nim zdecydujemy się na zakup, w Hardscape można sprawdzić jak korzeń lub skała będą komponowały się w naszym zbiorniku. Często nie jesteśmy pewni, czy dana ozdoba (głównie dotyczy to korzeni) będzie dobrze wyglądać w naszym akwarium. Dajemy więc klientom możliwość wizualizacji przed zakupem. Wiemy już, że ten punkt jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Dla kogo jest ten sklep?

Otwierając kolejny punkt chcieliśmy stworzyć miejsce z myślą o akwarystach, zarówno tych bardziej zaawansowanych, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z akwarystyką. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie akwarystyką, a wskazuje na to np. rosnąca liczba osób biorących udział w międzynarodowym konkursie IAPLC na najładniejsze akwarium roślinne. W porównaniu z poprzednimi latami, poziom wiedzy akwarystów znacznie się poprawił, dlatego też nasz sklep stworzony jest z myślą o nich.

Jakie produkty akwarystyczne znajdują się w państwa ofercie?

W naszym asortymencie znajduje się wiele znanych, jak i tych mniej rozpoznawalnych marek z działu akwarystyki. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł u nas to, czego potrzebuje, począwszy od rożnego rodzaju podłoży, nawozów, odżywek po sprzęt i części wymienne. Nie boimy się także wyzwań w postaci nietypowych realizacji i zamówień. W tym celu stworzyliśmy w sklepie punkt konsultacyjny, gdzie możemy w komfortowych warunkach porozmawiać z klientem i zapoznać go z naszymi propozycjami. Nie zapominamy oczywiście o naszych czworonożnych przyjaciołach. Mamy dział poświęcony także dla nich. Każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla swojego zwierzaka. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i potrzeby klientów. Chcemy cały czas się rozwijać tak, aby każdy wyszedł od nas zadowolony.

Jaka jest państwa recepta na rozwój akwarystyki w Trójmieście?

Nasze działania nie są skupione tylko na prowadzeniu akwarystyki w sklepach stacjonarnych. W najbliższym czasie zostanie zorganizowane wydarzenie całkowicie poświęcone tej gałęzi zoologii. Nasi klienci chętnie biorą udział w konkursach akwarystycznych, w których są do wygrania cenne nagrody.

Czy mają państwo nietypowe gatunki ryb, których nie spotkamy w innych sklepach w Trójmieście?

Niebawem pojawi się potomstwo dzikich ryb z odłowu, ale mamy możliwość sprowadzenia przeróżnych gatunków ryb, również odławianych w naturalnych warunkach.

Dlaczego warto do was przyjść?

Dostarczamy zbiornik do domu. Nasi pracownicy podłączają i uruchamiają akwarium.
Dlatego że z przyjemnością pomożemy rozpocząć przygodę z rybami. Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, ale także do codziennych porad i pomocy. Ponadto, otwierając się na potrzeby klienta, dostarczamy zbiornik do domu. Nasi pracownicy podłączają i uruchamiają akwarium. Perspektywą rozwoju ZooDelikatesów niewątpliwie jest usprawnienie, polegające na prowadzeniu akwarium w domu klienta. Tego typu rozwiązane cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (18)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.