Inwestycje w Trójmieście

Activa AP

Stella

Pruszcz Gdański

miejscowość:
Pruszcz Gdański
miejsce:
ul. Raciborskiego Mapka
deweloper:
Activa AP
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
37.2 do 90.3 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Nowe osiedle powstanie u styku Pruszcza Gdańskiego z Trójmiastem. Dlatego bardzo szybko dojechać będzie stąd można zarówno do centrum Pruszcza, jak i Śródmieścia Gdańska. Jednocześnie w najbliższej, znacznie rozbudowanej w ostatnich latach okolicy, znajduje się pełna infrastruktura zapewniająca komfortowe życie na co dzień (włącznie z małym centrum handlowym w sąsiedztwie). W okolicy nie brakuje terenów zielonych, które na pewno docenią osoby, które prowadzą aktywny tryb życia.

W ramach inwestycji powstaną dwa (jeden składający się dwóch brył) trzykondygnacyjne budynki skupione wokół wewnętrznego, wyniesionego ponad poziom gruntu, dziedzińca. Powstaną na nim przylegające do mieszkań parterowych ogródki, ogólnodostępny plac zabaw oraz strefa rekreacji. Jasne elewacje, przezierne balustrady balkonów i przestrzenie wspólne wykonane w wysokim standardzie sprawią, że osiedle będzie eleganckie i komfortowe.

W obu budynkach będą dostępne komórki lokatorskie, które z powodzeniem mogą posłużyć za schowek na domowe i samochodowe akcesoria. Na dachach budynków zaprojektowane zostały ogólnodostępne tarasy wypoczynkowe. Powstać ma tu zewnętrzna mini siłownia.

Zmotoryzowani mieszkańcy Stelli będą mieli do dyspozycji wielostanowiskową halę garażową oraz parking zewnętrzny z przestronnymi miejscami. Miejsca postojowe zostały zadaszone w oryginalny sposób: ich dachy tworzą tarasy przynależne do mieszkań zlokalizowanych w części parterowej budynków.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (16) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.