• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Storczykowa

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2016 r. zakończona
metraż
104.6 do 135.3 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja Storczykowa powstała w kameralnej części Karczemek. W otoczeniu znajdują się w większości domy powstające za sprawą tego samego dewelopera.

Łatwa dostępność głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta (również dzięki rozbudowie węzła Karczemki oraz oddaniu al. Armii Krajowej) umożliwia szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska oraz dogodny wyjazd we wszystkich innych kierunkach.

Niedaleko stąd również do dużych centrów handlowych, a w okolicy nie brakuje terenów naturalnych, które docenią osoby preferujące aktywność na świeżym powietrzu.

W pierwszym etapie do użytkowania oddanych zostało 10 domów w zabudowie bliźniaczej, w drugim - zakończonym w 2016 roku - 12 budynków jednorodzinnych w zabudowie dwumieszkaniowej.

Projekt inwestycji powstał w Pracowni Projektowej JOTA.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą obejmującą domy jednorodzinne i mieszkania w Gdańsku Karczemkach oraz Gdańsku Ujeścisko Łostowice (Zabornia). Kameralne osiedle, dogodna lokalizacja, teren ogrodzony, atrakcyjne ceny.
rozwiń
58 342-26-19

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi