• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Supernova

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
30 do 120 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Kameralne osiedle powstanie w sąsiedztwie (dosłownie w otulinie) rezerwatu Kępa Redłowska. Wystarczy przejść przez jego wzgórza, aby zejść na plażę u jego stóp. Z ulicy Kopernika, gdzie powstanie osiedle, dojść można także na Polankę Redłowską, a dalej na Bulwar Nadmorski. Lokalizacja de facto oznacza położenie w środku tętniącego życiem miasta, ale jednocześnie na uboczu - w ciszy i wśród zieleni. Wrażenie oazy potęguje tu dodatkowo sąsiedztwo jednorodzinnej zabudowy.

Inwestycja będzie zamkniętym osiedlem czterech trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W sumie powstanie tu 60 lokali, w tym dwupoziomowe. Każdy lokal będzie miał taras, balkon, loggię lub prywatny ogródek. Na ostatniej kondygnacji mieszkańcy będą mieli szansę urządzić się na ciekawie doświetlonych poddaszach.

Ze względu na swoją lokalizację będą one miały podwyższony standard, a ich elewacje i wykończenie nawiązywały będą do zielonego otoczenia osiedla. Także przestrzenie wspólne budynków zaprojektowane zostały z uwzględnieniem starannie dobranego designu. Lampy, lustra czy grafika, która zawiśnie na ścianach, mają przenosić mieszkańców w świat artystycznych doznań.

Projekt osiedla powstał w pracowni Fort Tragowski.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi