• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Synteza Miasta

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2024 r. planowana
metraż
23 do 78.4 m2
sprzedaż
planowana 
deweloper

Opis inwestycji

Z inwestycji położonej przy ul. Szarej na Siedlcach szybko dostać będzie się można ścisłego Śródmieścia Gdańska - zarówno samochodem jak i tramwajem czy autobusem - przystanki znajdują się nieopodal nowej zabudowy. Sąsiednią ulicą Kartuską samochodem szybko wyjechać można także w kierunku obwodnicy Trójmiasta, a to oznacza sprawne połączenie z lotniskiem, łatwy wyjazd w kierunku autostrady A1, trasy S7 na Warszawę i S6 do Szczecina.

W okolicy nie brakuje także osiedlowej infrastruktury, która codzienne życie czyni wygodnym. W sąsiedztwie osiedla funkcjonuje żłobek, przedszkole, Szkoła Podstawowa nr 14, czy VIII Liceum Ogólnokształcące, a także liczne lokale handlowo-usługowe.

W pięciokondygnacyjnym budynku zaplanowano 51 mieszkań oraz 86 apartamentów dostosowanych pod wynajem długo- lub krótkoterminowy. Dodatkowo na parterze funkcjonować będą dwa lokale handlowo-usługowe. Hala garażowa pod budynkiem pomieści 69 miejsc postojowych.

Posesja, a zwłaszcza dziedziniec, który powstanie pomiędzy trzema skrzydłami budynku wypełnione zostaną specjalnie zaprojektowaną zielenią oraz małą architekturą. Mieszkańcom pozwoli to na chwilę wytchnienia i spędzanie czasu z sąsiadami tuż obok własnego domu. Na świeżym pow

Architektonicznie budynek wpisywał się będzie w otaczającą go tkankę miejską. Jego modernistyczny charakter oparty jest na wykorzystaniu połączenia prostych brył, zastosowaniu czerwonej cegły uzupełnionej o czarne elementy wykończeniowe oraz liczne przeszklenia (w tym przeszklone balustrady balkonów, co zapewni lepsze doświetlenie wnętrz).

Wejście do budynku prowadziło będzie przez reprezentacyjną recepcję. Na parterze skorzystać będzie można także z pralni. Osoby, które cenią sobie aktywność fizyczną do dyspozycji będą miały strefę fitness.

Wszystkie lokale w inwestycji wykończone zostaną pod klucz. Właściciele lokali na wynajem zarządzanie nimi będą mogli scedować na firmę zarządzającą.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Fort Taraszkiewicz Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (2) 1 zablokowana

 • hałas (1)

  wszystko pieknie gdyby nie ten napier... dzwonami kościół obok, te kościoly z tymi swoimi dzwonami to zmora, syf i gangrena miast

  • 5 6

  • Mieszkanie w leśniczówce polecam

   • 2 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu ponad 30 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.
rozwiń
58 340-03-81

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte

Dzień Otwarty nowej inwestycji Apartamenty Forma w Rumi

dni otwarte