• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Szlachecka

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2023 r. w budowie
metraż
88.6 do 88.6 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Bojano położone jest blisko Trójmiasta, co pozwala na korzystanie ze wszystkich miejskich udogodnień. Jednocześnie w samej miejscowości znajduje się kompleksowa infrastruktura zapewniająca wygodę życia na co dzień - dostępne są tu sklepy, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, szkoła, przedszkola, obiekty sportowe.

Połączenie z miastem zapewniają autobusy komunikacji miejskiej (przystanek nieopodal osiedla). Samochodem szybko można stąd wyjechać na obwodnicę Trójmiasta co umożliwia dojazd do każdej części aglomeracji trójmiejskiej.

Ważne jest także położenie niedaleko lasu oraz dostęp do terenów naturalnych wokół osiedla. W okolicy znajdują się liczne szlaki spacerowe i rowerowe.

Inwestycja składa się z czterech lokali w zabudowie szeregowej. Ich elewacje utrzymane są w naturalnych kolorach z eleganckimi dodatkami w formie paneli nawiązujących do drewna.

Na parterze znajduje się część dzienna z aneksem kuchennym, a na piętrze trzy pokoje i garderoba. W każdym przypadku przestrzeń życiowa powiększona jest tu o ustawny ogród z tarasem. Parkowanie samochodów możliwe jest tu na podjeździe przed domem.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

90 m2
4
547 430 zł

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi