• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Szukasz mieszkania z odbiorem w 2023? Przegląd oferty

1 czerwca 2023, godz. 09:00 
W ramach osiedla Leszczynowy Park powstanie łącznie sześć budynków. Pierwsze trzy zostały już oddane do użytku. Kolejne będą gotowe w lutym 2024. W ramach osiedla Leszczynowy Park powstanie łącznie sześć budynków. Pierwsze trzy zostały już oddane do użytku. Kolejne będą gotowe w lutym 2024.

Marzysz o swoim pierwszym mieszkaniu? A może szukasz większego lokum? Na gdańskim rynku nowych nieruchomości znajdziesz interesujące oferty 2-,3- i 4-pokojowych mieszkań z odbiorem jeszcze w tym roku. Oto propozycje od dewelopera Domesta, które warto rozważyć.Podjęcie decyzji o zakupie mieszkania należy do jednych z najważniejszych w życiu. Przy obecnej sytuacji rynkowej i inflacji nie warto jej odwlekać. Wśród ofert mieszkań dostępnych na rynku pierwotnym w Gdańsku warto zwrócić uwagę na takie, które ze względu na lokalizację, projekt osiedla i rozkład lokali mogą stać się wygodnym miejscem do życia.

 • Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiem Gdańsk Jasień.
 • Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiem Gdańsk Jasień.
 • Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiem Gdańsk Jasień.

Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiemLeszczynowy Park to jedno z najpopularniejszych osiedli położonych na terenie JasieniaMapka. Inwestycja wyróżnia się nie tylko rozwiniętą infrastrukturą i świetnym skomunikowaniem z centrum Gdańska oraz szybkim dostępem do obwodnicy, ale także położeniem w zacisznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Na terenie osiedla powstaje też park o powierzchni ponad 16 tys. m kw. Znajdują się w nim ogrody (społeczny i sensoryczny), plac zabaw i miejsca do wypoczynku (hamaki, stoły piknikowe).

Osiedle będzie się składało z sześciu budynków. Mieszkania w budynkach nr 1 i 3 znalazły już swoich nabywców, ale do użytku został oddany budynek nr 2, w którym odbiór mieszkań nastąpi już w czerwcu. To mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 46,49 do 49 m kw., trzypokojowe z metrażem 58,85-62,81 m kw. oraz czteropokojowe o powierzchni 79,92 m kw. Ceny zaczynają się już od 8,7 tys. zł za m kw.

- Szczególną uwagę warto zwrócić na mieszkanie trzypokojowe 2.A.2, do którego przynależy duży, słoneczny ogród. Mamy też w sprzedaży mniejsze mieszkania dwupokojowe, od zachodniej strony z widokiem na drzewa. Do takich mieszkań z całą pewnością możemy zaliczyć 2.A.15 oraz 2.A.25. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do spotkania na terenie budowy - mówi Monika Maternik, specjalista ds. sprzedaży Domesta.
 • Mieszkanie 2.A.17 (79,92 m kw.): 1. piętro, 4 pokoje - Leszczynowy Park Gdańsk-Jasień.
 • Mieszkanie 2.A.2 (58,85 m kw.): parter, 3 pokoje, duży, słoneczny ogród - osiedle Leszczynowy Park Gdańsk-Jasień.
 • Mieszkanie 2.A.15 (49 m kw.): 1. piętro, 2 pokoje, widok na drzewa - Leszczynowy Park Gdańsk-Jasień.
W ofercie Leszczynowego Parku są już dostępne mieszkania znajdujące się w czwartym budynku, które gotowe do odbioru będą w lutym 2024. To dwupokojowe mieszkania o powierzchni od 47,52 do 49,18 m kw. i trzypokojowe o powierzchni od 59,81 do 70,21 m kw. Ceny rozpoczynają się od 8,9 tys. zł za m kw. Wkrótce będzie też można zapoznać się z ofertą budynku nr 5.

Możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertą jest dostępna na stronie internetowej, na której prezentowana jest także makieta 3D. Dzięki niej można wirtualnie zwiedzić przyszłe osiedle oraz wybrać swoje mieszkanie.

Urzeka - mieszkania z odbiorem w listopadzieUrzeka cieszy się dużą popularnością już od momentu wprowadzenia tej inwestycji do sprzedaży. Osiedle znajduje się w dzielnicy Gdańsk-Jasień, u zbiegu ulic Guderskiego i CzermińskiegoMapka. To na terenie tej inwestycji Domesta realizuje olbrzymią strefę rekreacji nad Potokiem Oruńskim wraz z naturalnym placem zabaw. W pobliżu osiedla znajdują się również zbiorniki retencyjne Świętokrzyska I i Świętokrzyska II oraz liczne ścieżki rowerowe. Osiedle Urzeka to odpowiedź dla osób szukających wymarzonego mieszkania w bardzo korzystnej cenie.

W ofercie osiedla znajdują się jeszcze dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 43,05 do 66,61 m kw. z odbiorem w listopadzie tego roku. W przypadku mieszkań dwupokojowych ceny rozpoczynają się od 9 tys. zł za m kw., a w przypadku trzypokojowych od 7,8 tys. zł za m kw.

- Wśród mieszkań trzypokojowych warto wyróżnić mieszkanie 2.A.37 znajdujące się na trzecim piętrze w zachodniej ekspozycji, co pozwala cieszyć się słońcem przez cały dzień. Przestronny salon, dwie sypialnie, garderoba oraz łazienka to idealny układ dla rodzin z dziećmi. Zachęcam do sprawdzenia naszej propozycji oraz kontaktu - mówi Tomasz Taurogiński, specjalista ds. sprzedaży Domesta.
Mieszkanie 2.A.37 (63,11 m kw.): 3. piętro, 3 pokoje - Osiedle Urzeka Gdańsk Jasień. Mieszkanie 2.A.37 (63,11 m kw.): 3. piętro, 3 pokoje - Osiedle Urzeka Gdańsk Jasień.
Ofertę osiedla Urzeka warto rozważyć, myśląc również o większym mieszkaniu. W kolejnym budynku (nr 3), w którym odbiór mieszkań rozpocznie się w 2024 roku, dostępne są czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 76,76 do 81,62 m kw. Ceny rozpoczynają się od 8,1 tys. zł za m kw.

Na stronie internetowej Domesta można zapoznać się z układami mieszkań i wirtualnie zwiedzić przyszłe osiedle.

Zarezerwuj swoje mieszkanieSzczegółowych informacji na temat poszczególnych osiedli, rozkładu mieszkań, ceny, a także promocji udzielają doradcy:

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31500 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
22400 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21000 zł/m2
Gdańsk Długie Ogrody
18650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20550 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17350 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15050 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane