• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Szukasz mieszkania z odbiorem w tym roku?

16 stycznia 2024, godz. 09:00 

Choć za oknem wieje chłodem, to na rynku nieruchomości jest bardzo gorąco. Z powodu zwiększonego zainteresowania zakupem mieszkań na rynku pierwotnym już w zeszłym roku znacząco zmalała dostępna liczba lokali z odbiorem w tym roku. Dlatego jeśli jeszcze w tym roku chcesz zdobyć własne lokum, to nie czekaj. Skontaktuj się z wybranym biurem sprzedaży, aby zarezerwować wymarzone mieszkanie.Leszczynowy Park - ostatnie mieszkania z odbiorem w 2024Wzmożony ruch na rynku nieruchomości spowodował, że oferta wolnych mieszkań na rynku pierwotnym z odbiorem jeszcze w tym roku kurczy się w szybkim tempie. Na co mogą liczyć klienci zainteresowani ofertą gdańskiego dewelopera Domesta?

Leszczynowy Park, czyli osiedle przy ul. Leszczynowej, w swojej ofercie ma jeszcze kilka lokali w budynku nr 4 z terminem odbioru już w lutym 2024 r. oraz kilka mieszkań w budynku nr 5 z terminem odbioru na grudzień tego roku. Pod koniec miesiąca Domesta planuje wprowadzić do sprzedaży ostatni budynek tej inwestycji. Będzie to już ostatnia szansa na zakup mieszkania na tym osiedlu.

To osiedle od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, między innymi dzięki doskonałej lokalizacji osiedla. Jasień to dzielnica Gdańska uznawana za dogodną do życia, rozwinięta pod względem handlowo-usługowym oraz dostępem do placówek edukacyjnych. W dodatku sam projekt kusi estetyczną architekturą budynków oraz własnym parkiem na terenie osiedla.


Mieszkania w trzech z sześciu budynków zostały już przekazane nowym właścicielom.

- Podczas odbioru mieszkań klienci najczęściej doceniali standard wykończenia lokali mieszkalnych obejmujący szpachlowanie i dwukrotne malowanie ścian. Szczególną uwagę zwracali również na odległości między budynkami oraz otaczającą osiedle zieleń, dzięki której mieszkania zyskały więcej prywatności. Pozytywnie odebrane zostały także duże okna pozwalające na wprowadzenie większej ilości naturalnego światła do pomieszczeń, jak i dające możliwość podziwiania malowniczych widoków z wyższych kondygnacji - mówi Weronika Brodnicka, specjalista ds. aranżacji i odbiorów w Domesta.

Urzeka - 4-pokojowe mieszkania już od 8300 zł/m kw.
Już od połowy listopada tego roku rozpoczną się odbiory mieszkań w budynku nr 3 na osiedlu Urzeka zlokalizowanym również w dzielnicy Gdańsk-Jasień, przy rondzie im. 77 Pułku AK w Gdańsku, u zbiegu ulic Guderskiego i Czermińskiego. Z budynku rozpościera się widok na zieleń oraz Potok Oruński, gwarantując tym samym zaciszne miejsce do życia.

- Budynek nr 3 oferuje przestronne 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 76-82 m kw. Pomieszczenia są doskonale doświetlone, tworząc we wnętrzu naturalny obraz zieleni. Niektóre z mieszkań umożliwiają cieszenie się widokiem zarówno na północ, jak i południe, dodatkowo dostępne są lokale z ekspozycją na południowy wschód oraz południowy zachód, co daje różnorodność perspektyw dla mieszkańców - podkreśla Sandra Meller, specjalista ds. sprzedaży w Domesta.
Osiedle Urzeka wyróżnia się urokliwym położeniem przy samej dolinie Potoku Oruńskiego, przy jednoczesnej gwarancji bliskiego dostępu do pełnej infrastruktury miejskiej. Najmłodszym mieszkańcom inwestycji niezapomniane chwile zagwarantują strefy zabaw.

- Dla miłośników sportu dostępne będzie duże boisko sportowe, które zapewni pełne spektrum aktywności zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - dodaje Sandra Meller.

Nowe Południe - ostatnie mieszkania w budynku nr 2Z kolei Nowe Południe to kompleksowe osiedle powstające przy ul. Starogardzkiej w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe. Osiedle położone jest na uboczu miasta, dzięki temu oferuje mieszkańcom poczucie spokoju i prywatności, a z drugiej strony bliską odległość do centrum miasta, ale i do Obwodnicy Trójmiasta. To wszystko zapewnia wysoki komfort codziennego życia.

- Południowe dzielnice Gdańska, w których powstaje nowoczesne osiedle dewelopera Domesta - Nowe Południe, to miejsce chętnie wybierane przez ludzi młodych i rozwijające się rodziny. Cenią oni sobie położenie gwarantujące dostęp do Obwodnicy Trójmiasta i dróg ekspresowych, a jednocześnie doceniają bogate, zielone tereny wewnątrz osiedla, zaprojektowane tak, by tworzyły idealną strefę odpoczynku. Ważna jest również bliskość szkoły i przedszkola oraz niezbędnych punktów handlowo-usługowych - mówi Natalia Zachalska, specjalista ds. sprzedaży w Domesta.


W aktualnej ofercie są lokale 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanych metrażach i układach. Mieszkania 2-pokojowe rozpoczynają się od powierzchni 35,39 m kw., a największe 3-pokojowe lokum ma 67,81 m kw.

- Klienci doceniają zaproponowane przez dewelopera funkcjonalne układy mieszkań oraz duże okna gwarantujące dobre naświetlenie. Atutem jest dodatkowe okno w salonie przy aneksie kuchennym. Sporym zainteresowaniem cieszą się też mieszkania z narożnymi loggiami - dodaje Natalia Zachalska.

Polana Kampinoska - tylko 5 mieszkań z odbiorem w 2024Kameralna zabudowa, dużo zieleni, plac zabaw, drabinki, siłownia zewnętrzna i wewnętrzna oraz tzw. rowerownia z warsztatem to główne atuty inwestycji - osiedla Polana Kampinoska przy Kampinoskiej. Swoją wyjątkowość inwestycja zawdzięcza zlokalizowaniu wyłącznie czterech mieszkań na jednej kondygnacji, tworząc przytulne przestrzenie sąsiedzkie.

W budynku E i G zostało już tylko kilka mieszkań z terminem odbioru na koniec 2024 r. W tym bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkania posiadające 2 wydzielone sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienką, przedpokojem oraz dodatkowym pomieszczeniem przeznaczonym na garderobę. Duże okna wpuszczą do wnętrz sporą ilość naturalnego światła, a w okresie letnim przyjemne chwile na świeżym powietrzu zapewni balkon lub ogródek.


W pobliżu znaleźć można wszystko, co wpływa na komfortowe życie w mieście. Dostęp do wielu sklepów, punktów usługowych, placówek medycznych czy edukacyjnych sprawia, że życie na osiedlu staje się przyjemne i spokojne. Pobliska okolica zachęca do spędzania czasu na łonie natury. Okoliczne tereny zielone zlokalizowane wokół Zbiornika Augustowska obfitują w różnorodne strefy rekreacyjne - wielofunkcyjne boisko, rozległy i bogato wyposażony plac zabaw, ścieżka dla rolkarzy, stanowiska wędkarskie, siłownia pod chmurką oraz wybieg dla psów. W tym miejscu każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

Z ofertą mieszkań z odbiorem w 2024 możesz zapoznać się na stronie domesta.com.pl - warto się pośpieszyć, to już ostatnie dostępne mieszkania.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: Dom - Mieszkanie - Wnętrze (2 opinie)

(2 opinie)
targi

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24250 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
23650 zł/m2
Gdynia Orłowo
23050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
29800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22500 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16200 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15600 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane