• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Szukasz trzypokojowego mieszkania? Przegląd ofert w Gdańsku

21 marca 2024, godz. 09:00 

Trzypokojowe mieszkania z rynku pierwotnego w dogodnej lokalizacji i na ciekawym osiedlu są poszukiwane przez wiele osób. Mają one funkcjonalne rozkłady umożliwiające stworzenie wygodnego miejsca do życia przez singla, pary czy rodziny. Przeglądamy ofertę gdańskiego dewelopera Domesta, by sprawdzić na jakich osiedlach i w jakich lokalizacjach znaleźć można wymarzone M3.Mieszkanie trzypokojowe zapewnia wygodną przestrzeń, gdzie znajdzie się strefa dzienna, sypialnia, wystarczająco dużo powierzchni do przechowywania. W zależności od potrzeb mieszkańców urządzić tu można także pokój dla dziecka, pokój do pracy, pokój gościnny. Wybór takiego lokalu jest także inwestycją na przyszłość, kiedy powiększy się rodzina lub zmienią potrzeby związane z codziennością.

Dodatkowo, wszystkie trzypokojowe mieszkania w Gdańsku w ofercie Domesty mają własny ogródek lub wygodny balkon. To pozwala wspaniale powiększyć życiową przestrzeń o dodatkowe metry, by być w kontakcie z naturą - w otoczeniu zielni, często z widokiem na zieleń naturalną lub osiedlowe tereny rekreacyjne.

Łostowice. Polana Kampinoska. Nowa oferta lokali na kameralnym osiedlu • Przykładowe mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Polana Kampinoska.
 • Polana Kampinoska. Kameralne osiedle, gdzie łatwo nawiązać relacje sąsiedzkie.
 • Polana Kampinoska. Kameralne osiedle, gdzie łatwo nawiązać relacje sąsiedzkie.
 • Polana Kampinoska. Kameralne osiedle, gdzie łatwo nawiązać relacje sąsiedzkie.
Polana Kampinoska to malownicze miejsce, na które składa się siedem budynków wplecionych w urokliwy ciąg zieleni. Powstaje ono na Łostowicach, w rozwiniętej okolicyMapka, gdzie jest dostęp do wielu sklepów, punktów usługowych, lokali gastronomicznych, placówek edukacyjnych i medycznych. Wystarczy rzut oka na mapę, by zorientować się, że pobliska okolica zachęca do spędzania czasu na łonie natury.

Dowiedz się więcej o inwestycji Polana Kampinoska

Zaciszne, kameralne osiedle odznacza się minimalistyczną i elegancką architekturą. Osiedlowa strefa rekreacyjna będzie obejmować fitness zewnętrzny i prywatną siłownię. Na terenie inwestycji powstanie rowerownia z warsztatem.

- Z początkiem marca Domesta wprowadziła do sprzedaży mieszkania w dwóch ostatnich budynkach na osiedlu Polana Kampinoska. Ze względu na niezwykłą kameralność tego miejsca inwestycja cieszy się powodzeniem wśród klientów. Lokale w pierwszych realizowanych budynkach E,F oraz G już zostały sprzedane. Oferta kurczy się w szybkim tempie, może to być więc ostatnia szansa na zakup nieruchomości w tym kameralnym miejscu - podkreśla Marta Apanowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu w Domeście.

Polana Kampinoska. Pełna lista mieszkań trzypokojowychW najnowszych w ofercie budynkach, do których wprowadzić będzie się można już w połowie 2025 roku, powstaną tylko mieszkania czteropokojowe. Trudno wyobrazić sobie większy komfort zamieszkania na osiedlu wielorodzinnym. Do każdego z nich przylegał będzie duży balkon lub prywatny ogródek. Do dodatkowych udogodnień należą komórki lokatorskie i miejsca postojowe zewnętrzne.

Na osiedlu Polana Kampinoska dostępne są trzypokojowe lokale o powierzchni od 54,52 do 72,25, a ceny tych mieszkań zaczynają się już od 594 300 zł.

Jasień. Leszczynowy Park. Ostatni budynek w realizacji • Przykładowe mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Leszczynowy Park.
 • Leszczynowy Park. Realizacja całego osiedla zostanie zakończona w 2025 roku.
 • Leszczynowy Park. Realizacja całego osiedla zostanie zakończona w 2025 roku.
 • Leszczynowy Park. Realizacja całego osiedla zostanie zakończona w 2025 roku.
Nazwa osiedla nie jest przypadkowa. Deweloper Domesta w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej stworzył tu osiedlowy park o powierzchni 16 tys. m kw. Nie brakuje w nim miejsc do rekreacji, do użytku mieszkańców oddany został m.in. ogród sensoryczny z bogatą roślinnością oraz hamakami, ogród ekologiczny z zielnikiem, warzywami i owocami, tyrolka, trampoliny czy siłownia zewnętrzna.

Okolica inwestycji sprzyja wygodzie codziennego życia rodzin - znajdują się trzy szkoły podstawowe oraz wiele punktów przedszkolnych. W przyszłości planowana jest także realizacja żłobka oraz przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla. Położenie w niewielkiej odległości od linii tramwajowej oraz przystanków kilku linii autobusowych czyni osiedle przy ulicy Leszczynowej na JasieniuMapka atrakcyjnym także dla osób, które na co dzień do centrum dojeżdżać chcą komunikacją miejską.

Dowiedz się więcej o osiedlu Leszczynowy Park

Leszczynowy Park jest kameralnym osiedlem budynków cztero- i pięciokondygnacyjnych z windami, podziemnymi halami garażowymi, komórkami lokatorskim oraz zadaszonymi miejscami dla rowerów.

Leszczynowy Park. Lista mieszkań trzypokojowych- Leszczynowy Park to zaledwie sześć budynków. Czwarty z nich niedawno został oddany do użytkowania. Dostępne są tu ostatnie gotowe mieszkania, kolejny budynek oddany zostanie pod koniec 2024 roku. Do oferty wprowadzone zostały lokale z budynku, który realizowany jest jako ostatni i gotowy będzie w sierpniu 2025 roku. Zakup mieszkania na Leszczynowym Parku oznacza zatem zamieszkanie na osiedlu, gdzie ostatecznie zakończona będzie budowa - podkreśla Paweł Zabolewicz, kierownik Biura Sprzedaży.
Trzypokojowe mieszkania na osiedlu Leszczynowy Park będą miały powierzchnię od 57,45 do 70,21 m kw. Ich ceny zaczynają się od 597 500 zł.

Jasień. Urzeka. Mieszkanie z widokiem na zieleń • Przykładowe mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Urzeka.
 • Osiedle Urzeka. Przestrzeń pomiędzy budynkami i tereny rekreacyjne sąsiadujące z osiedlem zostały zaprojektowane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół.
 • Osiedle Urzeka. Przestrzeń pomiędzy budynkami i tereny rekreacyjne sąsiadujące z osiedlem zostały zaprojektowane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół.
 • Osiedle Urzeka. Przestrzeń pomiędzy budynkami i tereny rekreacyjne sąsiadujące z osiedlem zostały zaprojektowane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół.
To osiedle dosłownie Urzeka swoim otoczeniem. Powstaje w południowym Gdańsku, przy ul. GuderskiegoMapka, ale jego bezpośrednie sąsiedztwo jest wyjątkowe. Tuż obok jest las, a przez teren osiedla przepływa Potok Oruński w swoim górnym, dzikim biegu. W kierunku tych terenów naturalnych poprowadzony zostanie ciąg spacerowy zakończony platformą widokową oraz naturalnym placem zabaw. Miejsce to zaplanowano jako zakątek sąsiedzkiej integracji i codziennego obcowania z naturą.

Ponadto na osiedlu powstanie boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, zjeżdżalnie terenowe, małpi gaj, tyrolka oraz ciąg spacerowy wykonany z naturalnych materiałów wzdłuż Potoku Oruńskiego.

Dowiedz się więcej o osiedlu Urzeka

Najbliższa okolica osiedla rozwinięta jest pod względem bogatej oferty galerii handlowych, sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych, medycznych, miejsc rekreacji, a także głównych arterii komunikacyjnych, w tym obwodnicy Trójmiasta.

Urzeka. Zobacz ceny i rozkłady mieszkań trzypokojowych na tym osiedlu- Oferta mieszkań na osiedlu Urzeka właśnie powiększyła się o lokale z kolejnego etapu. W budynku numer 5 z terminem odbioru na listopad 2025 roku dostępne są lokale w układzie od jednego do trzech pokoi i powierzchni od 33,21 do 66,61 m kw. Integralną częścią każdego mieszkania jest ogródek lub balkon. Dodatkowym udogodnieniem w budynku jest hala garażowa, komórki lokatorskie, rowerownia oraz windy - opowiada Katarzyna Palewska, kierownik marketingu i aranżacji w Domeście. - Warto podkreślić, że większość trzypokojowych mieszkań na osiedlu Urzeka zostało zaprojektowane z dodatkowym pomieszczeniem z przeznaczeniem na garderobę. W sprzedaży są tu także ostatnie czteropokojowe mieszkania w budynku nr 3 o powierzchni od 76,76 do 81 m kw. w cenie już od 670 tys. zł.
Trzypokojowe mieszkania dostępne na osiedlu Urzeka mają powierzchnię od 54,61 do 66,08 m kw. Ich ceny zaczynają się już od 550 tys. zł.

Św. Wojciech. Nowe Południe. W duchu miasta 15-minutowego • Przykładowe trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Nowe Południe.
 • Nowe Południe. Inwestycja zaplanowana w myśl koncepcji osiedla kompletnego.
 • Nowe Południe. Inwestycja zaplanowana w myśl koncepcji osiedla kompletnego.
 • Nowe Południe. Inwestycja zaplanowana w myśl koncepcji osiedla kompletnego.
Nowe Południe powstaje w niezwykle intensywnie rozwijającej się części Gdańska - w św. Wojciechu, przy ul. StarogradzkiejMapka. Lokalizacja jest idealna dla wszystkich osób, które chcą mieć mieszkanie w Gdańsku, a jednoczęśnie potrzebują szybkiego dojazdu do każdej części TrójmiastaJest to możliwe dzięki łatwemu wyjazdowi na obwodnicę oraz równie łatwemu dojazdowi do Traktu św. Wojciecha, czyli głównej arterii prowadzącej przez całe Trójmiasto.

Więcej informacji o osiedlu Nowe Południe

- To osiedle zaplanowane zostało w duchu idei miasta 15-minutowego. Lokale usługowe powstające w parterach budynków, w tym lokale gastronomiczne i handlowe, przyczynią się do stworzenia wielofunkcyjnej, wygodnej przestrzeni do życia. Rozwijająca się infrastruktura dzielnicowa zapewni w otoczeniu wszystkie udogodnienia jakie potrzebne są do wygodnego życia. Z kolei liczne miejsca integracji mieszkańców rozmieszczone pośród osiedlowych alejek i pagórków pozwolą na bezpieczną i beztroską zabawę dzieci i wypoczynek dorosłych - tłumaczy Marta Krysińska, zastępca kierownika ds. przygotowania produkcji w firmie Domesta.

Nowe Południe. Pełna lista mieszkań trzypokojowych - ceny i rozkłady lokaliDocelowo osiedle składało się będzie z sześciokondygnacyjnych budynków z mieszkaniami z balkonami, loggiami lub prywatnymi ogródkami. Miejsca postojowe zaplanowane zostały w podziemnych halach garażowych, komunikację wewnątrz budynków zapewniać będą windy.

Dostępne na Nowym Południu trzypokojowe mieszkania mają powierzchnię od 62,42 do 67,81 m kw. W większości z nich zaprojektowano tutaj dodatkową toaletę. Ceny tych lokali zaczynają się od 599 000 zł. UWAGA! W ofercie niebawem pojawią się mieszkania z kolejnego budynku osiedla!

O deweloperze:Domesta to deweloper z ponad 32-letnim doświadczeniem na rynku trójmiejskim. Trzy dekady uczestnictwa w kształtowaniu urbanistycznej tkanki Gdańska, zaowocowały realizacją ponad 100 budynków mieszkalnych, lokali usługowych oraz przeszło 5000 m kw. powierzchni biurowej.

Podwyższony standard wykończenia mieszkań, realizacja wszystkich inwestycji zgodnie z harmonogramem prac oraz autorski program Gwarancja Plus sprawiły, że spółka zyskała miano Rzetelnego Dewelopera.

Nadrzędnym celem Domesty jest zapewnienie mieszkańcom Trójmiasta komfortowej przestrzeni do życia. W projektach inwestycji duży nacisk kładziony jest na najistotniejsze dla przyszłych mieszkańców kwestie: dogodną lokalizację i dojazd, rekreacyjne przestrzenie wspólne, a także ponadczasowy design.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: Dom - Mieszkanie - Wnętrze (2 opinie)

(2 opinie)
targi

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24250 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
23650 zł/m2
Gdynia Orłowo
23050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
29800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22500 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16200 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15600 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane