Inwestycje w Trójmieście

ALLCON Osiedla

Tarasy Bałtyku

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Dąbrowszczaków Mapka
deweloper:
ALLCON Osiedla
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
43 do 166 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2018 r. do II kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana. Przyszli mieszkańcy będą mieli w zasadzie tuż obok domu ścieżki rowerowe, trasy do joggingu, place zabaw. Rowerem szybko można stąd dojechać na słynne molo w Sopocie bądź do centrum Gdańska.

W zasięgu niewielkiej wycieczki rowerowej od inwestycji znajdują się również najważniejsze centra biznesowe i handlowe Trójmiasta, Stadion Energa, hala Ergo Arena, sopocki hipodrom, korty tenisowe, marina, klub żeglarski.

Zaletą mieszkań w tym miejscu będzie na pewno nieprzesłonięty inną zabudową widok na zatokę i rozległa panorama miasta. Budynek będzie miał 13 kondygnacji, ma być wykończony materiałami wysokiej jakości, m.in. naturalnym kamieniem, szkłem oraz spandrelami (szklanymi panelami na elewacji, dzięki którym będzie ona zmieniać się w zależności od pory dnia i oświetlenia). Mieszkańcy budynku poruszać się będą przeszkloną windą, wejście prowadziło będzie przez reprezentacyjny hol wejściowy z recepcją, poczekalnią i miejscem spotkań na antresoli. Ta część wypełniona zostanie artystycznym wzornictwem, m.in. zawieszanymi, drewnianymi siedziskami w formie obręczy.

W podziemiu powstanie hala garażowa ze stanowiskami do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych i komórkami lokatorskimi.

W budynku, poza mieszkaniami, znajdzie się także prywatne, zagospodarowane ciekawą zielenią patio o powierzchni 200 m kw., a także sala fitness, sala klubowa, siłownia, spa czy lokale usługowe. Wszystkie mieszkania będą miały swoje tarasy, balkony lub loggie. Za bezpieczeństwo odpowiadała będzie całodobowa ochrona i monitoring.

Poza mieszkaniami, z których będzie się rozciągał widok na zatokę, panoramę miasta lub wewnętrzne patio, na najwyższych piętrach powstaną także penthousy o powierzchni do 163 m kw.

Projekt inwestycji powstał w pracowni BJK Architekci.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (42)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.