Targi mieszkaniowe i konferencja. Nieruchomościowa jesień

Targi mieszkaniowe to zawsze okazja, by z ofertą zapoznać się szerzej niż przez Internet, zadać więcej pytań, ponegocjować cenę.
Targi mieszkaniowe to zawsze okazja, by z ofertą zapoznać się szerzej niż przez Internet, zadać więcej pytań, ponegocjować cenę. materiały prasowe

Targi mieszkaniowe, które odbędą się w ten weekend (4-5 września 2021) w Gdyni, to okazja, by w jednym miejscu porównać oferty deweloperów i te z rynku wtórnego oraz posłuchać porad ekspertów kredytowych. Na podobną imprezę w Gdańsku poczekać trzeba do października. Jeszcze wcześniej uczestnicy rynku nieruchomości spotkają się w Sopocie, by podyskutować o kondycji branży w czasie już 11. Forum Rynku Nieruchomości.

Ceny mieszkań i domów:

jeszcze wzrosną 69%
utrzymają się na stablinym poziomie 9%
spadną 11%
nie wiem, trudno mi to ocenić 11%
zakończona Łącznie głosów: 360
Po okresach lockdownu każde spotkanie, które możemy odbyć twarzą w twarz, zamiast w formule on-line, cieszy.

Targi mieszkaniowe w GdyniNa takie spotkanie szykują się już wystawcy targów mieszkaniowych, które w weekend 4-5 września odbędą się w hali Gdynia ArenaMapka (w sobotę od 10 do 17, w niedzielę od 10 do 16).

Na liście wystawców znajduje się ponad 30 firm. Będą to deweloperzy, którzy realizują swoje inwestycje w Gdyni i okolicach, pośrednicy, firmy zajmujące się doradztwem kredytowym, aranżacją wnętrz oraz instalacją odnawialnych źródeł energii. Można więc powiedzieć, że ofertę i informację dla siebie znajdzie tu każdy, kto kupuje, remontuje, urządza.

Na targach mieszkaniowych znajdziemy nie tylko deweloperów i pośredników, ale też firmy które zajmują się aranżacją i wyposażeniem wnętrz.
Na targach mieszkaniowych znajdziemy nie tylko deweloperów i pośredników, ale też firmy które zajmują się aranżacją i wyposażeniem wnętrz. materiały prasowe
Jak zwykle podczas targów mieszkaniowych posłuchać będzie można wykładów:

Sobota, 4 września, godzina:
11 - Fotowoltaika - czy to się opłaca?
12 - Dom w cenie mieszkania
13 - Jak najtaniej sfinansować zakup mieszkania w kredycie hipotecznym?
14 - Jak dbać o własne prawa majątkowe?

Niedziela, 5 września, godzina:
11 - Jak dbać o własne prawa majątkowe?
12 - Jak najtaniej sfinansować zakup mieszkania w kredycie hipotecznym?
13 - Dom w cenie mieszkania
14 - Fotowoltaika - czy to się opłaca?


Wstęp na wydarzenie, materiały targowe, udział w prelekcjach oraz parking przed halą są bezpłatne dla zwiedzających.

Forum Rynku Nieruchomości w SopocieJeszcze zanim wystawcy spotkają się z odwiedzającymi targi w Gdyni, branża nieruchomościowa weźmie udział w jednych z największych w Polsce spotkań poświęconych jej problemom. 2 i 3 września w sopockim hotelu Sheraton odbędzie się już 11. Forum Rynku Nieruchomości.

Co roku bierze w nim udział ponad 400 najważniejszych nieruchomościowych graczy: deweloperów, inwestorów, przedstawicieli banków, architektów, generalnych wykonawców, producentów materiałów budowlanych, dostawców usług, analityków i dziennikarzy branżowych. W tym roku nie zabraknie również przedstawicieli władz samorządowych, świata nauki oraz ruchów społecznych.

Za wstęp na konferencję jej uczestnicy muszą zapłacić, ale to unikatowa okazja, by we własnym gronie podyskutować o sytuacji na rynku, wymienić się doświadczeniami i przynajmniej spróbować przewidzieć scenariusze dotyczące dalszego rozwoju. W tym roku te przewidywania będą zapewne budzić gorące emocje, bo według danych agencji doradczej JLL w ciągu sześciu pierwszych miesięcy 2021 roku w największych miastach Polski sprzedało się ponad 39 tys. mieszkań. To najlepszy wynik dla takiego okresu w historii naszego rynku. Nic więc dziwnego, że podaż nie nadąża za popytem.  

Co roku prelekcje i dyskusje podzielone są na dwie sale: dotyczącą rynku komercyjnego oraz rynku mieszkaniowego. Przez dwa dni uczestnicy rynku nieruchomości będą mogli zatem rozmawiać o sukcesie rynku mieszkaniowego i magazynowego oraz niepewności wśród deweloperów biurowych oraz graczy na rynku centrów handlowych.

Analitycy przyjrzą się również kwestiom nowych wyzwań, jakie stoją przed szybko zmieniającym się rynkiem najmu, zjawisku rozlewania się polskich miast w ramach niekontrolowanej suburbanizacji oraz tzw. "patodeweloperce", czyli nośnej ostatnio w mediach definicji tzw. mikroapartamentów. Z kolei w programie komercyjnym przewidziano dyskusje o trendach na rynku inwestycyjnym, w tym także o kondycji sektora prywatnych nieruchomości na wynajem.

Targi mieszkaniowe w Gdańsku dopiero w październikuJeszcze jedne duże targi mieszkaniowe odbędą się tej jesieni w Gdańsku. Zaplanowano je na 2-3 października. Wystawcy i odwiedzający spotkają się tym razem w Amber ExpoMapka obok gdańskiego stadionu.

Targi mieszkaniowe to zawsze także okazja do wzięcia udziału w wykładach, które przynoszą odpowiedzi na wiele pytań stawianych przez kupujących nieruchomości.
Targi mieszkaniowe to zawsze także okazja do wzięcia udziału w wykładach, które przynoszą odpowiedzi na wiele pytań stawianych przez kupujących nieruchomości. materiały prasowe
Jeszcze za wcześnie, by określić dokładną liczbę i skład wystawców, ale wiadomo już, że z ofertą zapoznać się będzie można w sobotę w godz. 10-17, w niedzielę w godz. 10-16. Wstęp na organizowane przez Nowy Adres Targi Mieszkań i Domów kosztował będzie 5 zł.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (215)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Home Design Festival
Home Design Festival
wykład
paź 13-16
środa - sobota
Gdańsk, City Meble

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
27300 zł/m2
Gdynia Orłowo
16650 zł/m2
Gdynia Gdynia Port
16050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
15950 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
15700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
14600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
14400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
11850 zł/m2
Gdynia Orłowo
11500 zł/m2
Gdańsk Zaspa
10950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane