• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Tęczowe Ogrody

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do I kw. 2021 r. zakończona
metraż
79.5 do 113.6 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Kameralny kompleks powstaje w Wiczlinie, które w ostatnich latach wyrosło na wyposażoną w kompletną infrastrukturę dzielnicę Gdyni, nie tracąc przy tym swojego kameralnego charakteru. Niedaleko od powstających domów znajduje się szkoła, są tu także przedszkola, sklepy, lokale usługowe, ośrodek zdrowia. Dojazd do Śródmieścia Gdyni zapewnia komunikacja autobusowa, a poruszanie się po całej aglomeracji ułatwia położona niedaleko obwodnica.

Okoliczne naturalne tereny spacerowe i liczne place zabaw są atrakcyjne dla całych rodzin, a osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia znajdą tu naturalne tereny do biegania czy jazdy na rowerze.

Inwestycja to trzy budynki, w każdym z nich znajdują się cztery lokale. W sumie powstaje tu zatem 12 kompaktowych domów jednorodzinnych. Część z nich ma garaże, przed większością miejsce do parkowania samochodu lub dwóch samochodów przewidziane jest przed domem.

W każdym domu powstanie poddasze użytkowe do indywidualnego zagospodarowania przez właścicieli. Będą oni mogli także korzystać z własnych ogródków.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Color House Development

Color House Development - młoda firma założona przez ludzi posiadających bogate doświadczenie na lokalnym rynku budownictwa mieszkaniowego. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, tym kierujemy się budując mieszkania.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi