Inwestycje w Trójmieście

Color House Development

Tęczowe Ogrody

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Wiczlino
miejsce:
ul. Tęczowa Mapka
deweloper:
Color House Development
typ zabudowy:
jednorodzinna, szeregowa
metraż:
79.5 do 113.6 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Kameralny kompleks powstaje w Wiczlinie, które w ostatnich latach wyrosło na wyposażoną w kompletną infrastrukturę dzielnicę Gdyni, nie tracąc przy tym swojego kameralnego charakteru. Niedaleko od powstających domów znajduje się szkoła, są tu także przedszkola, sklepy, lokale usługowe, ośrodek zdrowia. Dojazd do Śródmieścia Gdyni zapewnia komunikacja autobusowa, a poruszanie się po całej aglomeracji ułatwia położona niedaleko obwodnica.

Okoliczne naturalne tereny spacerowe i liczne place zabaw są atrakcyjne dla całych rodzin, a osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia znajdą tu naturalne tereny do biegania czy jazdy na rowerze.

Inwestycja to trzy budynki, w każdym z nich znajdują się cztery lokale. W sumie powstaje tu zatem 12 kompaktowych domów jednorodzinnych. Część z nich ma garaże, przed większością miejsce do parkowania samochodu lub dwóch samochodów przewidziane jest przed domem.

W każdym domu powstanie poddasze użytkowe do indywidualnego zagospodarowania przez właścicieli. Będą oni mogli także korzystać z własnych ogródków.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij