• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Tesoro Golf Park

Pętkowice, ul. Golfistów

TS Development
wróć do listy

Tesoro Golf Park

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do I kw. 2023 r. zakończona
metraż
51 do 96 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
TS Development
lokalizacja
Pętkowice, ul. Golfistów

Opis inwestycji

Sierra Golf Park (inna nazwa do Tesoro Golf Park) powstaje w zielonym, kaszubskim otoczeniu. Zapewnia to dużą ilość terenów dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas - na spacerach, bieganiu, jeździe konnej, a w zimie na nartach biegowych.

Największą atrakcją sąsiedztwa inwestycji jest pole golfowe, na terenie którego powstają domy. Inwestycja w zasadzie dedykowana jest miłośnikom tego sportu.

Trasa Kaszubska, ułatwiająca i przyspieszająca dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, znacząco przyspieszy dojazd do Pętkowic.

W ramach kompleksu Sierra Golf Park powstają dwukondygnacyjne budynki, a w nich dwukondygnacyjne lokale z własnymi ogródkami (od 40 do 350 m kw.) i miejscem na kominek w pokoju dziennym. W wnętrzu powstać mogą trzy, cztery lub nawet pięć pokoi. Dostępne są również lokale rozlokowane tylko na piętrze lub tylko na parterze (z ogródkami).

Przed budynkami wyodrębniono miejsca postojowe, możliwe jest ich zadaszenie. W budynkach działało będzie ogrzewanie gazowe. Istnieje opcja wykończenia "pod klucz".

Cały kompleks jest ogrodzony i chroniony. Inwestycja powstaje etapami.

Na terenie inwestycji na indywidualne zamówienie powstają także domy typu bungalow.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Artykuły

Opinie (7) 1 zablokowana

 • Szamba (4)

  Uwaga na osiedlu są szamba zamiast kanalizacji miejskiej. Przy 300mieszkaniach . To bedzie z jakies 15-20 pompowań dziennie. Gaz chyba butlowy i koszt gazu miesieczny to ok 600zl

  • 3 24

  • Dzień dobry,
   Cieszymy się niezmiernie, że był Pan zainteresowany zakupem lokalu z naszej oferty. Pragnę sprostować błędne informacje, które Pan posiada na temat osiedla.

   Przede wszystkim - osiedle przyłączone jest do kanalizacji miejskiej. Nie ma mowy o niedogodnościach związanych z szambem.

   Na osiedlu dostępny jest oczywiście gaz ziemny. Zapewniam, że nie ma potrzeby zamawiania butli z gazem. Co do kosztów ogrzewania - przy zastosowanych przez nas materiałach oraz technologii budowy koszty są porównywalne z ogrzewaniem z sieci miejskiej.

   Zapraszam Pana do kontaktu z biurem sprzedaży w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszej inwestycji.

   • 13 0

  • (2)

   wszytsko powyższe to nie jest prawda. proszę nie wprowadzac w bład- kanalizacja jest i gaz ziemny również. Kupilam tam mieszkanie.

   • 14 0

   • (1)

    potrafi nieźle ( pachnieć szambem) pytanie skąd ten zapach ?

    • 0 4

    • Mieszkam na osiedlu już prawie rok, i bardzo się cieszę z wyboru. Cisza i spokój, niskie koszty utrzymania i piękna okolica :)

     • 1 0

 • Niestety (1)

  Zakupiłem w ubiegłym roku nieruchomość na osiedlu obok Parku Golfowego. Wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Ściany są krzywe, rozbieżność nawet kilka cm, drzwi wejściowe uszkodzone praktycznie w każdym z mieszkań (wywiad sąsiedzki), cieknący dach, do montażu włazu na poddasze użyto niewłaściwych śrub i wchodzenie na strych poważnie zagraża życiu i zdrowiu, nieszczelne, przeciekające okna, wieczny problem z brama garażowa, która nie otwiera się na żądanie (trzeba porządnie uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na "załapanie" mechanizmu), zapadająca się kostka brukowa, położona wprost na piach bez ubijania, drzwi wejściowe zamontowane tak, że nie da się ich otworzyć pod kątem 90° co uszkadza elewacje, daszek przed wejściem zamontowany bez uszczelnień przez co wszystkie opady wraz z brudem zplywaja wprost na biała elewacje! Brama do wjazdu na osiedle strzeżone jest albo wiecznie otwarta albo wiecznie zepsuta.
  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że usterki zostaly zgłoszone w protokole przy odbiorze mieszkania i niestety ze strony dewelopera jest brak zainteresowania. Odnoszę wrażenie, że byłem cenny tylko przed kupnem, teraz to już nikomu się nie przydam.
  Pani inżynier ignoruje każdy! Podkreślam każdy email. Jestem pozostawiony bez jakiejkolwiek odpowiedzi lub zapewnienia, że moje usterki będą kiedyś naprawione. To jakby kamień w wodę, a przecież wchodzenie na poddasze grozi upadkiem z wysokości, co zaznaczyłem w wiadomości.! A może musi się najpierw coś wydarzyć, żeby ktoś się zainteresował!
  W rozmowach telefonicznych deweloper też wygląda slabo. Dzwoniłem kilkukrotnie i prosiłem o tel do kompetentnej osoby typu kierownik, prezes, no niestety bez skutecznie, to jakby celowe działanie? Ręce mi już opadają. Naprawdę proszę się zastanowić jeśli chcą państwo kupić od tego dewelopera cokolwiek.

  • 14 9

  • Re: Niestety

   Zdecydownie zgadzam się z poprzednikiem. Mieszkamy od przeszło 3 lat i nadal walczymy z usuwaniem usterek poważnych zgłaszanych przy odbiorze. Brak osoby odpowiedzialnej. Spychologia jeden na drugiego.

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

TS Development

TS Development to firma zajmująca się sprzedażą domów, mieszkań i działek inwestycyjnych.Nasze projekty tworzymy dla ludzi ceniących niezależność, aktywny styl życia oraz kontakt z naturą w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji trójmiejskiej.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi