• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Topolowa

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2018 r. zakończona
metraż
114.2 do 114.2 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Spokojna okolica i otaczające ulicę Topolową tereny zielone dają możliwość odpoczynku i odprężenia po intensywnym dniu w mieście. Jednocześnie niedaleko jest stąd do pełnej infrastruktury takiej jak sklepy, przedszkole, szkoła, restauracje. Komunikację z centrum zapewnia autobus, którego przystanek jest niedaleko inwestycji, szybko można także dojechać do obwodnicy, co zapewnia szybki dojazd w każde miejsce aglomeracji.

Kameralne osiedle tworzy kompleks sześciu budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma garaż oraz miejsce postojowe.

Część dzienna na parterze to salon z dużymi przeszkleniami oraz otwarta kuchnia. Na parterze można zamontować kominek. Przedłużeniem strefy dziennej domu jest taras. Komfort codziennego życia będzie większy dla posiadaczy aut, bo garaż dostępny jest bezpośrednio z domu - przez drzwi prowadzące z wiatrołapu.

Na poddaszu mieszczą się trzy pokoje, w tym jeden z balkonem, oraz duża łazienka. Przy największej sypialni zaprojektowano garderobę.

Cały parter domu jak i łazienka na piętrze są ogrzewane ogrzewaniem podłogowym. Na parterze zainstalowana jest także i instalacja alarmowa.

Dodatkowa przestrzeń życiową można zaaranżować na strychu. Nie jest wliczany w metraż domu, ale można zaadoptować go na czwartą sypialnię. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 29,42 m kw., a po podłodze ma on 29,42 m kw.

Projekt inwestycji pochodzi z bazy projektów gotowych firmy Archon.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1)

  • I jak

    I jak domy ? Jak stand ich ?

    • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

JD Invest

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi