Inwestycje w Trójmieście

3City Invest

Toruńska 6

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Działki Leśne
miejsce:
ul. Toruńska 6 Mapka
deweloper:
3City Invest
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
56 do 76.7 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Nieruchomość powstała w dzielnicy Działki Leśne, która zapewnia ciszę i spokój w połączeniu z zaletami mieszkania blisko centrum miasta. Znajduje się tu pełna infrastruktura miejska: przedszkola publiczne oraz prywatne, żłobek oraz szkoły podstawowe. Są także sklepy (niedaleko położona jest również największa na Pomorzu galeria handlowa), punkty usługowe, basen, kościół.

Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia z kolei tereny do aktywnego spędzania czasu. Dobrze rozwinięta sieć ścieżek leśnych pozwala na dostosowanie aktywności do indywidualnych potrzeb.

Położenie nieruchomości nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych pozwala w krótkim czasie dotrzeć w dowolne miejsce aglomeracji trójmiejskiej. Przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, dotarcie do przystanku SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana zajmuje kilka minut.

Inwestycja składa się z sześciu apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach, mają one trzy lub cztery pokoje. Apartamenty parterowe posiadają przypisane ogródki od strony południowej i zachodniej, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony lub taras. Mieszkania czteropokojowe posiadają dwa balkony (z możliwością wyjścia z trzech pokoi bezpośrednio na balkon). Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym lub na zewnątrz.

Każde mieszkanie posiada swój własny energooszczędny piec oraz liczniki więc mieszkania są bezczynszowe.

Inwestycję zaprojektowano w K&M Design.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.