Inwestycje w Trójmieście

DOMO sp. z o.o.

Trzeci Wymiar

Rotmanka

miejscowość:
Rotmanka
miejsce:
ul. Zaczarowana
deweloper:
DOMO sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29.9 do 88.8 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Nowe osiedle powstaje w okolicy, która w ostatnich latach bardzo szybko się rozwija. W okolicy nie brakuje punktów handlowych, usługowych, są przychodnie zdrowia, apteka, szkoła oraz kościół. Wokół osiedli nie brakuje naturalnych terenów zielonych, które są doskonałym miejscem na spacery czy jazdę na rowerze.
Z osiedla można szybko wyjechać zarówno w kierunku obwodnicy trójmiejskiej, a więc także na lotnisko czy w stronę autostrady A1, jak i do Traktu św. Wojciecha, którym szybko można dostać się do centrum Pruszcza Gdańskiego lub śródmieścia Gdańska.

Osiedle powstanie w sąsiedztwie wcześniej powstałych za sprawą tego samego dewelopera inwestycji mieszkaniowych Za Potokiem oraz Sambora. Realizacje razem tworzą nową, kompletną tkankę miejską.

Inwestycja składała się będzie z trzech budynków, każdy z nich będzie miał cztery kondygnacje naziemne. Mieszkania na parterze otrzymają przynależne ogródki, natomiast lokale na trzecim piętrze będą dwupoziomowe. Przestronne antresole oraz ogromne powierzchnie przeszklone to wyróżnik całej inwestycji.

Pod budynkami powstają hale garażowe, które będą połączone windą z kondygnacjami mieszkalnymi. Osiedle powstaje etapami.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.