• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Twin Park II

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2018 r. zakończona
metraż
36.3 do 87.9 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Gmina Kosakowo położona jest w północno-wschodniej części województwa pomorskiego. Wschodnią granicą jest linia brzegowa Morza Bałtyckiego, Kanał Łyski i Leniwy wyznacza granicę z Puckiem. Od południa i zachodu gmina sąsiaduje z Gdynią i Rumią. Położona jest na terenie Kępy Oksywskiej i Pradoliny Kaszubskiej. Dlatego miłośnicy aktywnego trybu życia mają tu bardzo dobre warunki do życia.

Jednocześnie w Kosakowie nie brakuje kompleksowej infrastruktury zapewniającej wygodę codziennego życia - są to szkoły, przedszkola, żłobek, sklepy, siłownia, kościół.

Twin Park II to cztery samodzielne, przestronne, jedno- i dwupoziomowe lokale mieszkalne z własnymi ogrodami (również dla mieszkań na pierwszym pietrze). Do wszystkich lokali przynależą także miejsca postojowe.

Atutem mieszkań w inwestycji Twin Park jest również ich energooszczędność.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. jest polską spółką deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r. Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią.
rozwiń
58 679-29-59

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi