• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Twoja Dąbrowa: blisko natury i Trasy Kaszubskiej

19 stycznia 2023 
  • W budynku Twoja Dąbrowa znajduje się 20 mieszkań od 46,44 mkw. do 90,67 mkw., z których znaczna część znalazła swoich nabywców.
  • W budynku Twoja Dąbrowa znajduje się 20 mieszkań od 46,44 mkw. do 90,67 mkw., z których znaczna część znalazła swoich nabywców.
  • W budynku Twoja Dąbrowa znajduje się 20 mieszkań od 46,44 mkw. do 90,67 mkw., z których znaczna część znalazła swoich nabywców.
  • W budynku Twoja Dąbrowa znajduje się 20 mieszkań od 46,44 mkw. do 90,67 mkw., z których znaczna część znalazła swoich nabywców.

Twoja Dąbrowa - inwestycja firmy MPol Investment - to doskonałe miejsce do zamieszkania. Połączenie bliskości natury oraz ukończonej Trasy Kaszubskiej pozwala na spokojne życie bez problemów w przemieszczaniu się pomiędzy domem a innymi częściami Trójmiasta. Do tego w pobliżu są przedszkola, szkoły, sklepy i centrum handlowe.Zlokalizowany na skrzyżowaniu Wiczlińskiej i KoperkowejMapka na Dąbrowie budynek spodoba się poszukującym połączenia bliskości natury oraz miejskich udogodnień. Jego niebagatelnym atutem jest fakt, że powstał przy nowo otwartej Trasie Kaszubskiej.

Blisko do Trasy KaszubskiejBliskość otwartej niedawno trasy sprawia, że budynek Twoja Dąbrowa to idealne miejsce do zamieszkania dla wszystkich ceniących swój czas. Przyszli mieszkańcy Twojej Dąbrowy nie będą musieli zmagać się z korkami i zwiększonym ruchem w centrum miasta, który znacznie wydłuża podróże samochodem.

Zaletą związaną z infrastrukturą, na którą warto zwrócić uwagę, jest nie tylko Trasa Kaszubska, lecz także łącząca się z nią obwodnica Trójmiasta oraz powstająca Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Inwestycje drogowe sprawiają, że przyszli mieszkańcy inwestycji sprawnie i szybko dotrą do każdej dzielnicy Gdyni, Sopotu jak i Gdańska.

Blisko do lasu, w pobliżu szkoły i sklepySwoje miejsce w Twojej Dąbrowie znajdą osoby poszukujące spokojnego otoczenia, którym jednocześnie zależy na szybkim przemieszczaniu się pomiędzy pracą a domem. Rodziny z dziećmi z pewnością zwrócą uwagę na bliskość szkół i przedszkoli, do których można łatwo i szybko dojechać.

Dobrych wiadomości związanych z lokalizacją budynku Twoja Dąbrowa jest zresztą więcej. W pobliżu znajduje się las, gdzie można udać się na spacer, docierając do innych dzielnic Gdyni. Zadowoleni będą także miłośnicy zakupów, którzy mogą je zrobić w położonych niedaleko marketach i dyskontach. W okolicy znajduje się także większe centrum handlowe, są restauracje i stacja benzynowa.

W pobliżu przystanki ZKM i stacja PKM KarwinyW niedalekiej okolicy znajdują się też przystanki, z których w kierunku centrum odjeżdża kilka linii. Wsiadając do autobusu oznaczonego numerem 147 jadącego na dworzec PKP w Gdyni, można też skorzystać z połączenia przez Wiczlino, Chwarzno i Witomino.

Warto również pamiętać, że na Karwinach przy ul. Wielkopolskiej znajduje się przystanek Pomorskiej kolei Metropolitalnej w Gdyni. Po zakończeniu rozbudowy węzła Karwiny powstanie tam m.in. parking dla samochodów oraz buspasy na ul. Nowowiczlińskiej.

Oddanie inwestycji do użytku w 2023 rokuPoszukujących mieszkania do odbioru z pewnością zainteresuje informacja, że inwestycja Twoja Dąbrowa jest prawie skończona. Oddanie mieszkań zaplanowano na lato. W budynku znajdują się 22 mieszkania od 46,44 mkw. do 90,67 mkw., z których znaczna część już znalazła nabywców.

Budynek zwraca uwagę swoim wyglądem. Jest zakończony spadzistym dachem. Na końcu zostanie zwieńczony jasną elewacją. Obiekt jest przykładem spokojnej miejskiej architektury i powinien spodobać się miłośnikom prostoty w nowoczesnym wydaniu.

Przestronne mieszkaniaLokale zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić ich efektywne wykorzystanie. Przestronne balkony, tarasy oraz ogródki będą dodatkowym bonusem dla mieszkańców, chcących wypocząć po ciężkim dniu w tygodniu lub spotkać się ze znajomymi w trakcie weekendu.

Twoja Dąbrowa to spełnienie marzeń o idealnym miejscu do życia, dające komfort codziennego funkcjonowania i odpoczynku.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej inwestycji.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

  • MPol Gdynia, Wrocławska 49 Mapa
 

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
32500 zł/m2
Gdynia Orłowo
20350 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20300 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17950 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20050 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19500 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
17300 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
12150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane