wróć do listy

Twoje Wzgórze

Deweloper: MK DOM
typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2019 r. do I kw. 2022 r. w budowie
metraż
29 do 51 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w bliskim sąsiedztwie dworca Rumia PKP, co zapewnia szybkie połączenie z całym Trójmiastem przy wykorzystaniu SKM, a także kompleksową infrastrukturę miejską w okolicy własnego domu.

Teren inwestycji graniczy także z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, z licznymi pieszymi i rowerowymi szlakami. W lesie nieopodal osiedla znajduje się także Góra Markowca - niebawem powstanie tu duży teren rekreacyjny m.in. z torem rolkowo-rowerowym, ścianką wspinaczkową z wieżą widokową, górą saneczkową, wybiegiem dla psów i parkiem linowym. Z kolei najbliższą nadmorską miejscowością są kameralne Mechelinki, do których dojechać można w kilka minut.

Twoje Wzgórze to kompleks sześciu kameralnych czterokondygnacyjnych budynków z zaledwie pięcioma mieszkaniami na każdym piętrze. Mieszkania są kompaktowe, ale można je łączyć.

Osiedle powstaje etapami (dwa pierwsze budynki gotowe będą w 2021 roku, kolejny na początku 2022). Elewacja i wnętrze budynków nawiązują do brzozy, jednego z liczniej występujących w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym gatunków drzew. Stąd kolorystyka w dominującej bieli i odcieniach szarości z drewnianymi elementami zdobiącymi klatki schodowe. Ażurowe balustrady na balkonach oraz duże przeszklenia klatek schodowych podkreślają nowoczesny charakter inwestycji.

Zmotoryzowani zaparkują pojazdy w podziemnej hali garażowej oraz naziemnych miejscach postojowych. Wszystkie kondygnacje połączone będą windą. Ponadto w hali znajdzie się wózkarnia do dyspozycji wszystkich lokatorów.

Na parterze budynku od ulicy Towarowej znajdą się lokale usługowe. Całość osiedla będzie ogrodzona z wjazdem ze szlabanem.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Personal Concept.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Forum Rynku Nieruchomości
Forum Rynku Nieruchomości
konferencja
wrz 2-3
czwartek - piątek
Sopot, Sheraton
Mieszkaniowe targi
Mieszkaniowe targi
targi
wrz 4-5
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena