wróć do listy

Twoje Wzgórze

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2019 r. do I kw. 2021 r. w budowie
metraż
29 do 51 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w bliskim sąsiedztwie dworca Rumia PKP, co zapewnia szybkie połączenie z całym Trójmiastem przy wykorzystaniu SKM, a także kompleksową infrastrukturę miejską w okolicy własnego domu.

Teren inwestycji graniczy także z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, z licznymi pieszymi i rowerowymi szlakami. W lesie nieopodal osiedla znajduje się także Góra Markowca - niebawem powstanie tu duży teren rekreacyjny m.in. z torem rolkowo-rowerowym, ścianką wspinaczkową z wieżą widokową, górą saneczkową, wybiegiem dla psów i parkiem linowym. Z kolei najbliższą nadmorską miejscowością są kameralne Mechelinki, do których dojechać można w kilka minut.

Twoje Wzgórze to kompleks sześciu kameralnych czterokondygnacyjnych budynków z zaledwie pięcioma mieszkaniami na każdym piętrze. Mieszkania są kompaktowe, ale można je łączyć.

Osiedle powstaje etapami. Elewacja i wnętrze budynków nawiązują do brzozy, jednego z liczniej występujących w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym gatunków drzew. Stąd kolorystyka w dominującej bieli i odcieniach szarości z drewnianymi elementami zdobiącymi klatki schodowe. Ażurowe balustrady na balkonach oraz duże przeszklenia klatek schodowych podkreślają nowoczesny charakter inwestycji.

Zmotoryzowani zaparkują pojazdy w podziemnej hali garażowej oraz naziemnych miejscach postojowych. Wszystkie kondygnacje połączone będą windą. Ponadto w hali znajdzie się wózkarnia do dyspozycji wszystkich lokatorów.

Na parterze budynku od ulicy Towarowej znajdą się lokale usługowe. Całość osiedla będzie ogrodzona z wjazdem ze szlabanem.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Personal Concept.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów
Targi mieszkań i domów
targi
wrz 26-27
sobota - niedziela
Gdańsk, Amberexpo
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
paź 17-18
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście