• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Udekoruj okna na "szóstkę" w salonach 6plus

17 listopada 2016 (artykuł sprzed 5 lat) 
Opinie (7)
 • W salonach dekoracji okna 6 Plus półki nie uginają się od gotowych produktów, a od tysięcy wzorników, spośród których klient może wybrać to, co przypadnie mu do gustu.
Zasłony, firany, lambrekiny, rolety rzymskie, rolety austriackie, ścianki japońskie - możliwości aranżacji okna mamy mnóstwo. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby elementy dekoracyjne oprócz pełnienia funkcji użytkowej stworzyły w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę, warto odwiedzić Salony 6plus Aleksandra Maria Konert w Galerii Metropolia i w Sopocie. Tam z pomocą specjalistów dobierzemy a nawet zaprojektujemy dekoracje według własnych upodobań i potrzeb, a zakupione akcesoria posłużą nam przez długie lata.

Przyzwyczailiśmy się do szybkich zakupów. Półki w marketach uginają się pod ogromem produktów, więc często bez rozmysłu sięgamy po to, co mamy na wyciągnięcie ręki.

- Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że elementów wystroju okna, jak np. rolety, żaluzje, zasłony, nie musimy wybierać spośród gotowych produktów - mówi Aleksandra Maria Konert, właścicielka salonów 6plus z dekoracjami okiennymi. - Każdy element może być wybrany i dopasowany indywidualnie wedle potrzeb klienta, dzięki czemu wystrój nie tylko okna ale i całego pomieszczenia nabierze unikatowego charakteru.
W salonach dekoracji okiennych 6plus półki nie uginają się od gotowych produktów, a od tysięcy wzorników, spośród których klient może wybrać to, co przypadnie mu do gustu. W celu usystematyzowania pragnień i oczekiwań klienta swoją pomoc zaproponują specjaliści.

- Często zdarza nam się rozmawiać z klientami, którzy nie do końca są świadomi i obeznani w temacie dekoracji okien. Wsłuchujemy się wówczas w ich potrzeby i dajemy kilka cennych wskazówek na start. Radzimy np. aby na kolejną wizytę przyszli ze zdjęciami pomieszczenia, które zamierzają dekorować. Mamy w swojej ofercie również usługę aranżacji wnętrza - wówczas przyjeżdżam do domu, firmy klienta, dokonuję analizy, pomiaru, wspólnie dobieramy tkaniny i przygotowuję spersonalizowaną propozycję. Na takie wizyty zabieram ze sobą m.in. próbniki tkanin, karniszy, dzięki czemu łatwiej jest nam dobrać właściwy wzór i odcień. Oceniam również możliwości techniczne, bo nie wszystko, czego zażyczy sobie klient, da się w konkretnym oknie zainstalować - mówi Konert.

Doradcy w salonach 6plus czuwają również nad tym, aby to, co ładne, było również praktyczne.

- Pierwszą rzeczą o jaką pytam swoich klientów jest to, jakie są ich oczekiwania odnośnie funkcjonalności. Czy roleta bądź zasłona ma ich chronić przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów, przed słońcem, czy mają całkowicie zaciemnić pomieszczenie, a może jedynie lekko przysłonić okno. Inną funkcję będzie pełniła roleta rzymska, a inną zasłony. Możemy również zaproponować rozwiązanie niskobudżetowe - szukamy optymalnych rozwiązań dla każdego klienta i na każdą kieszeń - zdradza Aleksandra Maria Konert.
Atutem zakupu dekoracji okiennych w salonach 6plus jest nie tylko ich spersonalizowany charakter. Z uwagi na wysoką jakość zarówno tkanin jak i mechanizmów, takie dekoracje posłużą nam przez wiele lat. Nawet jeśli wybrany wzór nam się opatrzy, będziemy mogli zamocować nową tkaninę do wcześniejszego mechanizmu, co znacznie zredukuje koszty.

- Moja firma funkcjonuje od 10 lat, a grupa stałych klientów wciąż się poszerza. Jest nam niezmiernie miło, kiedy wracają do nas po latach w celu wymiany dekoracji. Często zdarza się, ze wprowadzamy tylko delikatne zmiany, ponieważ systemy i mechanizmy działają bez zarzutu nawet po latach. Odwiedza mnie również sporo klientów, którzy zmieniają dekoracje wnętrz sezonowo. Czasem wystarczy zainwestować tylko w nowe poduszki, zasłony, czy fartuchy na krzesła, a nasze pomieszczenie nabierze zupełnie innego charakteru, ociepli się i sprawi , że stanie się wyjątkowe - mówi Aleksandra Maria Konert.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie (7)

 • dobre miejsce

  znam tą firmę, pamiętam jeszcze z Grrunwaldzkiej i polecam

  • 5 5

 • ;)

  A to ciekawe

  • 4 3

 • Szeroki wybór tkanin

  Kupiłem fotel z ekspozycji ale obicie nam zbyt nie pasowało więc postanowiliśmy znaleść materiał i to zmienić.Szukałem po wielu sklepach a dopiero tutaj znalazłem idealny materiał ,który poźniej sprowadzono .Jesli ktoś będzie szukał ciekawych tkanin to z pewnością warto tutaj zajrzeć.Polecam

  • 6 6

 • Artyk sponsorowany. Komentarze tez ;)

  Ale kto bogatemu zabroni ... ;)

  • 6 4

 • Galeria Nekropolia?

  Ktoś tam kupuje w ogóle? Współczuję najemcom, nieźle wtopili na tej lokalizacji.

  • 4 5

 • No piętro z meblami jest Ok, wszystko co trzeba

  • 2 1

 • No temat okien to skomplikowany temat

  • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Zróbmy sobie renowację!

wykład / prezentacja, spotkanie, warsztaty

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
29150 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19650 zł/m2
Gdynia Orłowo
18500 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24500 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
18550 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17850 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17500 zł/m2
Gdańsk Strzyża
13600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl