• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Adept Investment
wróć do listy

Villa Adept II

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2017 r. zakończona
metraż
32 do 66 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Adept Investment

Opis inwestycji

Lokalizacja budynku jest atrakcyjna pod względem komunikacyjnym jak i ze względu na bliskość terenów rekreacyjnych. Ulicą Wielkopolską szybko można wyjechać na obwodnicę Trójmiasta. Bardzo blisko jest także na przystanek SKM czy do przystanku autobusowego. Na spacer wybrać się stąd można na molo w Orłowie, do pobliskiego lasu lub do stajni konnej i strzelnicy golfowej na Kolibkach. Z kolei zakupy zrobić można w pobliskim CH Klif lub na targowisku na Placu Górnośląskim.

Bezpośrednie sąsiedztwo zdominowane jest przez zabudowę jednorodzinną oraz niską zabudowę wielorodzinną. W sąsiedztwie znajduje się park, odrestaurowany folwark, las, szkoła, przychodnia lekarska.

W budynku znajduje się zaledwie siedem lokali mieszkalnych. Na każdej kondygnacji (oprócz ostatniej) znajdują się trzy mieszkania. Na ostatnim – trzecim - piętrze powstało mieszkanie, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania oraz tarasem. W parterze zaplanowano lokal usługowy o powierzchni 130 m kw.

Bryła budynku została ozdobiona elementami ze szkła oraz dużymi oknami sięgającymi podłogi. Budynek wyposażony jest w halę garażową z miejscami postojowymi. Cały teren jest zamknięty.

Projekt inwestycji powstał w Pracowni Projektowej Front.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Adept Investment

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi