Inwestycje w Trójmieście

MB Development

Villa Mirador

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Orłowo
miejsce:
ul. Inżynierska 61/63 Mapka
deweloper:
MB Development
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
27.4 do 128.5 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Villa Mirador powstała w prestiżowej dzielnicy Gdyni, w Orłowie. Okolica jest spokojna - zabudowana domami jednorodzinnymi i niewielkimi budynkami wielorodzinnymi.

Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, takich jak Trójmiejski Park Krajobrazowy czy Klif i Molo Orłowskie zapewniają dodatkowy komfort.

Lokalizację cechuje brak punktów usługowych w bezpośrednim sąsiedztwie, a jednocześnie rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa w niedalekiej okolicy (pobliski pasaż handlowy czy popularne centrum handlowe). W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się także rozbudowana infrastruktura edukacyjna.

Mirador to budynek trzykondygnacyjny (w części trzy i pół kondygnacyjny) z dwoma klatkami po 8 mieszkań. Komunikację miedzy piętrami zapewnia winda. Położenie budynku od strony północno - wschodniej zapewnia widok na zatokę już od pierwszego piętra. Od tej właśnie strony budynek będzie niższy, a na jego dachu zaaranżować będzie można komfortowe tarasy dachowe (taka możliwość będzie również w wyższej części budynku).

Przestrzeń dookoła obiektu zostanie zaaranżowana przez architektów krajobrazu. Parkowanie samochodów możliwe będzie na miejscach naziemnych. Nie powstanie podziemna hala garażowa.

Projekt inwestycji powstał w pracowni T 33 Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (17)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.