• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Villa Regione

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2015 r. zakończona
metraż
48 do 87 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Nieruchomość została wkomponowana w nasłonecznioną działkę położoną na granicy dzielnic Wzgórze św. Maksymiliana i Redłowo. Taka lokalizacja oznacza bliskość centrum miasta oraz dostępność komunikacji miejskiej. Jednocześnie z ulicy Wojewódzkiej blisko jest na gdyński Bulwar Nadmorski, a więc także na plażę.

Villa składa si z pięciu eleganckich apartamentów w układzie od 2 do 5 pokoi, w kameralnej zabudowie wielorodzinnej, na działce o powierzchni 420 m kw.

Inwestycja została zaprojektowana zgodnie z trendami obowiązującymi w światowej architekturze. Części wspólne wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości, a przeszklenia i elementy aluminiowe dodają bryle budynku lekkości i przestronności.

Każdy apartament wyposażony jest w jeden lub dwa balkony. Elewacje zostały częściowo pokryte płytami fasadowymi oraz tynkiem krzemiankowym. Cokół budynku pokryty tynkiem szlachetnym.

Pozwolenie na użytkowanie inwestycja uzyskała w pierwszej połowie 2015 roku.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Rakentaa

58 677-11-22

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi