• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Villa Soro II

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2019 r. zakończona
metraż
160.4 do 176.4 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała wśród kameralnej zabudowy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Niedaleko od domów znajduje się park z alejkami do spacerowania, jazdy na rowerze, placami zabaw dla dzieci i miejscem do gry w szachy. Można tu dokarmiać kaczki i łabędzie pływające po stawie, spacerować z domowymi zwierzętami.

Ulica Prometeusza jest dobrze skomunikowana z obwodnicą Trójmiasta, szybko można stąd wyjechać na autostradę A1, a także łatwo dojechać do lotniska. W dzielnicy jest także przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, który zapewnia szybki i bezkolizyjny dojazd do centrum Gdańska, jak i Gdyni.

W dzielnicy znajdują się szkoły i przedszkola, sklepy, restauracje, punkty usługowe, ośrodki zdrowia.

Inwestycja to kompleks dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej (razem cztery domy). Budynki wyróżnia nowoczesna architektura z dużymi oknami, pomieszczeniami o ponadstandardowej wysokości, doświetleniami w dachu oraz kominkami.

Do domów przylegają tarasy i balkony, a także indywidualne ogrody, które zostały zaaranżowane przez dewelopera i podkreślone subtelnym oświetleniem. Przyszli właściciele korzystać będą z garaży dwustanowiskowych oraz obszernej przestrzeni gospodarczo – piwnicznej.

Projekt budynków przygotował Robert Dębowski z sopockiej pracowni Archistudio.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1)

  • Raczej

    Brawo

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Homesa

Budowanie pięknych domów to pasja, której oddajemy się całym sercem. Zespół firmy HOMESA posiada wieloletnie doświadczenie w budownictwie jednorodzinnym. Doświadczenie to wykorzystujemy tworząc wyjątkowe miejsca, które są realizacją marzeń ich ...
rozwiń

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte