• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Villa Valencia

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2014 r. zakończona
metraż
39 do 120 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała na granicy dzielnic Wzgórze św. Maksymiliana i Redłowo. Taka lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Gdyni oraz do głównej arterii przebiegającej przez trójmiejską aglomerację. Atutem jest także usytuowanie z dala od ulicznego zgiełku oraz sąsiedztwo rezerwatu Kępa Redłowska, niewielka odległość od Polanki Redłowskiej i gdyńskiego bulwaru nadmorskiego.

Villa Valencia to kameralna inwestycja o gdyńskim charakterze. Wkomponowana została w nasłonecznioną działkę. W czterokondygnacyjnym budynku powstało 15 apartamentów w układzie od 1 do 5 pokoi. Duża ilość okien i witryn podkreślać ma prestiżowy, elegancki i „gdyński” charakter inwestycji.

Kondygnacje mieszkaniowe połączone są z podziemną halą garażową przeszkloną klatką schodową z windą. Każdy apartament wyposażony jest w balkon, taras lub ogródek. Teren posesji zagospodarowany został zielenią, oświetleniem oraz elementami małej architektury ogrodowej.

Projekt inwestycji powstał w pracowni JK Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Ge Developer

Ge Developer to trójmiejski deweloper mieszkaniowy, działający przede wszystkim w Gdyni. Spółka prowadzi działalność deweloperską od 2006 roku.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (2 opinie)

targi