Inwestycje w Trójmieście

Vivere Sp. z o.o.

Vivere Verde

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomicka 52 Mapka
deweloper:
Vivere Sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
35 do 78 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Powstaje w miejscu, gdzie przed laty inwestycję zainicjował inny deweloper. Jeszcze kilka lat temu były to obrzeża miasta, dzisiaj zaledwie kilka kroków jest do sklepów, szkół, przedszkoli, restauracji czy klubu fitness. Niemal w sąsiedztwie powstało osiedlowe centrum handlowe z punktami usługowymi, a stale poprawiany układ drogowy sprawia, że dojazd do osiedla stał się komfortowy - zarówno od strony obwodnicy, jak i centrum Gdańska.

Atutem osiedla jest wkomponowanie budynków w pokryte zielenią pagórki południowego Gdańska. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w kontakcie z naturą - zarówno dla całych rodzin, jak i osób, które lubią indywidualne treningi.

W ramach osiedla powstają wielorodzinne, trzypiętrowe budynki o nowoczesnej architekturze i ciekawych bryłach. Z kolei pomiędzy budynkami powstają przestrzenie, które mają zachęcać do wspólnego spędzania czasu na powietrzu. Wokół znajdującego się na terenie osiedla stawu jest park sensoryczny, altany i strefa grillowa. Przestrzeń tę wypełniają elementy małej architektury i zielone nasadzenia. Nie zabrakło tu oczywiście placu zabaw.

Do mieszkań na parterze przylegają ogródki, a do tych na piętrach - wygodne balkony lub tarasy. Powstały tu także lokale dwupoziomowe. W podziemnych halach garażowych budynków znajdują się komórki lokatorskie, jak i miejsca postojowe. Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany.

Pierwszy budynek osiedla (zakończenie inwestycji rozpoczętej przed laty jako Parkowe Wzgórze) oddany został do użytkowania pod koniec 2019 roku, kolejny w styczniu 2020 roku. Planowana jest rozbudowa osiedla.

Inwestycja będzie powstawała etapami. Jej projekt powstał w pracowni SIM Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Opinie (49) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.