Inwestycje w Trójmieście

Vivere Sp. z o.o.

Vivere Verde

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomicka 52
deweloper:
Vivere Sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
35 do 78 m2
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Powstaje w miejscu, gdzie przed laty inwestycję zainicjował inny deweloper. Jeszcze kilka lat temu były to obrzeża miasta, dzisiaj zaledwie kilka kroków jest do sklepów, szkół, przedszkoli, restauracji czy klubu fitness. Niemal w sąsiedztwie powstało osiedlowe centrum handlowe z punktami usługowymi, a stale poprawiany układ drogowy sprawia, że dojazd do osiedla stał się komfortowy - zarówno od strony obwodnicy, jak i centrum Gdańska.

Atutem osiedla jest wkomponowanie budynków w pokryte zielenią pagórki południowego Gdańska. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w kontakcie z naturą - zarówno dla całych rodzin, jak i osób, które lubią indywidualne treningi.

W ramach osiedla powstaną wielorodzinne, trzypiętrowe budynki o nowoczesnej architekturze i ciekawych bryłach. Pomiędzy budynkami powstaną przestrzenie, które zachęcać będą do wspólnego spędzania czasu na powietrzu. Wokół znajdującego się na terenie osiedla stawu zaplanowano park sensoryczny, altany i strefę grillową. Przestrzeń wypełnią elementy małej architektury i zielone nasadzenia. Nie zabraknie tu oczywiście placu zabaw.

Do mieszkań na parterze przylegały będą ogródki, a do tych na piętrach wygodne balkony lub tarasy. Dostępne tu będą także lokale dwupoziomowe. Do mieszkań przynależeć będą komórki lokatorskie, jak i miejsca postojowe w podziemnej hali. Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany.

Inwestycja będzie powstawała etapami. Jej projekt powstał w pracowni SIM Architekci.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (32)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.