Wiadomości

stat

W mieszkaniach od Dekpolu internet za 1 zł

Osiedle Pastelowe firmy Dekpol objęte jest promocją "Bądź Giga w swoim domu".
Osiedle Pastelowe firmy Dekpol objęte jest promocją "Bądź Giga w swoim domu". materiały inwestora

Dekpol S.A. rozpoczął promocję "Bądź Giga w swoim domu". Nowi klienci, którzy zakupią mieszkanie na osiedlach Foresta, Pastelowe, w czwartym budynku osiedla Zielonego III lub w inwestycji Grano Residence w Gdańsku, przez cały rok będą korzystać z rekordowo niskiej opłaty za internet w wysokości symbolicznej złotówki miesięcznie.- Pierwszy rok spędzony w nowym mieszkaniu to czas, kiedy wydajemy więcej - zakup kolejnych sprzętów generuje spore koszty, a dochodzą do tego opłaty systematyczne - za media czy właśnie internet. Dzięki promocji właściciele mieszkań zaoszczędzą w ciągu roku nawet powyżej 800 zł, ciesząc się jednocześnie szybkim łączem - mówi Sebastian Barandziak, Członek Zarządu Dekpol S.A.
Specjalna oferta dotyczy osób, które od 1 października 2018 r. podpiszą z deweloperem umowę zakupu mieszkania. W ramach akcji "Bądź Giga w swoim domu" obniżce ulegnie nie tylko opłata miesięczna, ale także koszt aktywacji i instalacji usług, który wyniesie zaledwie 29 zł. Promocyjna cena obejmie także dzierżawę routera Wi-Fi, która wyniesie jedyne 6 zł.

Operatorem usługi jest renomowana firma Logitus, a właściciele mieszkań mogą wybrać jedną z dwóch prędkości przesyłu danych: 100/100 Mb lub 300/300 Mb. Od 13 miesiąca cena za internet wynosić będzie tylko 49 zł lub 69 zł za miesiąc, w zależności od wybranej usługi.

Każdą z inwestycji objętych promocją charakteryzuje nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia i atrakcyjna lokalizacja.


  • Osiedle Foresta zobacz na mapie Gdańska to świetnie skomunikowany z resztą miasta rodzinny kompleks otoczony zielenią.

  • Osiedle Pastelowe zobacz na mapie Gdańska to synonim komfortu oraz funkcjonalności. Na ostatniej kondygnacji każdego z budynków zaprojektowano mieszkania dwupoziomowe z zielonymi tarasami na dachu.

  • Na osiedlu Zielonym zobacz na mapie Gdańska wymarzone mieszkanie znajdą miłośnicy aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dzięki bliskiej odległości od szkół i przedszkoli, to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

  • Grano Residence zobacz na mapie Gdańska to natomiast luksusowy apartamentowiec w sercu Wyspy Spichrzów.


- Realizujemy ciekawe inwestycje mieszkaniowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Dbamy także o to , aby zaoferować naszym klientom wartość dodaną - dodaje Sebastian Barandziak.
Więcej informacji na stronie dekpolmieszkania.pl.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (41)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.