• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Warzenko Park

typ zabudowy
jednorodzinna
realizacja
do I kw. 2022 r. zakończona
metraż
167.7 do 167.7 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Warzenko położone jest nad jeziorem Tuchomskim - jego brzeg znajduje się w bliskim sąsiedztwie powstającej inwestycji. W okolicy nie brakuje naturalnych terenów - są tu łąki, lasy, cisza.

Miłośnicy aktywnego trybu życia korzystać mogą tu z pobliskiego pola golfowego, ośrodka jazdy konnej, toru do wakeboardingu, restauracji z lokalną kuchnią.

Położenie Warzenka umożliwia szybki dojazd zarówno do Gdyni, jak i do Gdańska oraz wyjazd na obwodnicę, co zapewnia szybkie poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej.

W ramach inwestycji powstało 12 wolnostojących domów jednorodzinnych na zamkniętym osiedlu. Domy mają dwie kondygnacje, garaże i ogrody. Powstały one na działkach o powierzchni od 465 do 785 m kw.

Na parterze znajduje się salon z kuchnią, łazienka, wiatrołap i garaż. Na piętrze powstały natomiast cztery sypialnie, garderoba, łazienka.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Altiga
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Altiga Sp z o.o. to firma deweloperska, którą tworzą młodzi ludzie z pasją i doświadczeniem w branży budowlanej. Altiga (z języka esperanto znaczy: tworzyć, wznosić) to rodzinna firma, która powstała z pasji do budownictwa i chęci tworzenia ...
rozwiń

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte