Inwestycje w Trójmieście

Waterlane

Waterlane Vintage

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Śródmieście
miejsce:
ul. Wałowa 17 Mapka
deweloper:
Waterlane
typ zabudowy:
inwestycyjna
metraż:
21 do 59 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Budynek znajduje się w ścisłym Śródmieściu Gdańska, a więc blisko jego szerokiej oferty kulturalnej, gastronomicznej i rozrywkowej. Jednocześnie położony jest na granicy Młodego Miasta - postoczniowej części Gdańska, która w przyszłości wyewoluuje w tętniącą życiem dzielnicę miasta. Położenie pomiędzy Europejskim Centrum Solidarności, a Muzeum II Wojny Światowej oraz w pieszej odległości od wszystkich najważniejszych zabytków Gdańska powoduje, że jest to doskonała lokalizacja dla nieruchomości inwestycyjnej, przeznaczonej pod wynajem. Tak też ukierunkowana jest oferta.

Inwestycja pięciokondygnacyjnego obiektu polega na remoncie i przebudowie budynku z długa historią. Powstał on pod koniec XIX wieku, jako część kompleksu budynków administracyjnych i magazynowych Gdańskiego Wojskowego Urzędu Zaopatrzenia Mundurowego. W 1924 roku przekształcony został w Dom Polski, który w latach dwudziestych ubiegłego stulecia był ważnym miejscem dla gdańskich Polaków. Jego pierwotna architektura wyraźnie wskazuje, że był on przeznaczony na cele kulturalne i hotelowe. Prowadzone prace przywrócą mu dawną świetność. We wnętrzu znajdzie się łącznie 47 apartamentów dopasowanych do nowoczesnych standardów.

W toku prac w obiekcie poza niezależnymi lokalami powstaną także: lobby, recepcja, przechowalnia bagażu, pralnia oraz fitness na poddaszu budynku.

Projekt remontu i przebudowy przygotowało biuro 4developments.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (5)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.