• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wejherowo Spacerowa

Wejherowo, ul. Spacerowa

wróć do listy

Wejherowo Spacerowa

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
36.3 do 59 m2
sprzedaż
zakończona 
lokalizacja
Wejherowo, ul. Spacerowa

Opis inwestycji

Ulica Spacerowa w Wejherowie położona jest w sąsiedztwie ścisłego śródmieścia miasta, a jednocześnie kilka kroków od przystanku SKM Wejherowo. Lokalizacja oznacza więc łatwą komunikację z całą aglomeracją trójmiejską, a jednocześnie dostęp do kompleksowej infrastruktury na terenie miasta - sklepów, przychodni, środków komunikacji miejskiej, kościołów, zaplecza gastronomiczno – spożywczego, jak również głównego deptaka miasta.

Budynek Spacerowa ma cztery kondygnacje, powstało w nim 16 lokali mieszkalnych w układzie jedno-, dwu- i trzypokojowym. Na parterze powstały natomiast trzy lokale handlowo – usługowe. W budynku znajduje się także siedem indywidualnych garaży, przynależą do niego także miejsca postojowe ogólnodostępne.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma Orlex MG jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem i inwestorem na trójmiejskim rynku nieruchomości. Jako kontynuator wieloletniej tradycji rodzinnej w swojej ofercie posiadamy atrakcyjne projekty mieszkaniowe.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi