• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Welocity Wiczlino

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2022 r. do I kw. 2025 r. w budowie
metraż
40 do 75 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Gdynia Zachód to dynamicznie rozwijająca się dzielnica z bogatą ofertą handlowo-usługową i w bliskim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Szybko dojechać można stąd do centrum Gdyni, a dzięki bliskości obwodnicy także do każdej innej części Trójmiasta.

W zasięgu kilku minut rowerem od nowego osiedla znajduje się również bogaty program handlowo-usługowy i sportowo-rekreacyjny dzielnicy. Dodatkowo na poziomie parteru w budynkach stojących wzdłuż ulicy Wiczlińskiej powstaną lokale handlowe i usługowe. Dzięki nim wiele spraw będzie można załatwić na miejscu.

Zgodnie ze swoją nazwą kompleks mieszkaniowy Welocity wyposażony zostanie w zestaw udogodnień dla rowerzystów. Całe osiedle zaprojektowane zostało z myślą o tych, którzy najlepiej czują się na dwóch kółkach. W projekcie osiedla projektanci uwzględnili także strefy rekreacji i odpoczynku oraz place zabaw dla najmłodszych.

Nowoczesna architektura wyróżniać będzie budynki od okolicznych osiedli. Dzięki portfenetrom (oknom z zewnętrzną balustradą, sięgającym do samej podłogi ) wnętrza mieszkań będą wyjątkowo dobrze doświetlone.

W pierwszym etapie powstaną dwa budynki z mieszkaniami od dwóch do czterech pokoi o powierzchniach od 40 do 75 m kw. z balkonami i ogródkami na parterze.

Autorami projektu osiedla są architekci z pracowni Maarte.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

91.53 m2
4
727 318 zł
91.53 m2
4
745 532 zł
91.53 m2
4
763 838 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Hossa
Grupa Inwestycyjna Hossa
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Lider na trójmiejskim rynku nieruchomości. Buduje osiedla mieszkaniowe w Gdańsku i Gdyni, sprzedaje i wynajmuje powierzchnie biurowe i handlowe. Jeśli myślisz o kupnie mieszkania zapoznanie sie z ofertą Grupy Inwestycyjnej HOSSA SA jest ...
rozwiń
58 620-70-33

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte