• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Widoki

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2026 r. w budowie
metraż
35 do 73 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Widoki powstaje na stoku morenowego wzgórza, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu drzew. Okolica jest zatem bogata w naturalne tereny zielone i miejsca do rekreacji.

Z kolei położenie niedaleko linii SKM, przystanku SKM Rumia, dróg prowadzących w kierunku Gdyni oraz Wejherowa, urzędu miasta, licznych sklepów, galerii, lokali gastronomicznych, przychodni zdrowia, a także szkół i przedszkoli powoduje, że mieszkanie w tym miejscu będzie wygodne dla każdego członka rodziny.

Osiedle docelowo składało się będzie z ośmiu budynków rozplanowanych na skarpie pod lasem. Dlatego ważną częścią mieszkań będą balkony i tarasy, z których rozciągała się będzie rozległa panorama - z jednej strony na lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a z drugiej na Pradolinę Redy-Łeby, Zatokę Pucką oraz dźwigi gdyńskiego portu. Z kolei właściciele wybranych mieszkań na parterach będą mieli do dyspozycji prywatne ogródki.

Na dachach zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne, dzięki którym możliwe będzie obniżenie kosztów energii elektrycznej w częściach wspólnych. Budynki usytuowane będą na zboczu wzgórza, a komunikację między częściami osiedla położonymi na zróżnicowanych wysokościach ułatwi zewnętrzna winda.

Przestrzeń pomiędzy budynkami zagospodarowana zostanie specjalnie zaprojektowaną zielenią oraz atrakcyjnymi przestrzeniami wspólnymi. Dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się na osiedlowym placu zabaw, a sąsiedzi integrować się przy wspólnym stole pod pergolą.

Wyjątkowym miejscem relaksu i spacerów będzie żwirowa ścieżka na szczycie skarpy na granicy z lasem, do której poprowadzą wygodne schody. Z ulokowanej tam platformy widokowej będzie można podziwiać widoki na lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i pradoliny Redy-Łeby.

W pierwszym etapie, do IV kw. 2024 roku, powstają 92 mieszkania (od dwóch do czterech pokoi) w czterech czterokondygnacyjnych budynkach. W ich halach garażowych znajdzie się 100 miejsc parkingowych – część z nich z możliwością ładowania aut elektrycznych. Zaplanowano też 92 komórki lokatorskie oraz boksy na jednoślady. Na poziomie podziemnej kondygnacji znajdą się wózkarnie, a rowerzyści będą mogli korzystać także ze stojaków usytuowanych przy wejściach do budynków. W drugim etapie inwestycji, który będzie gotowy w III kw. 2025 roku, powstają kolejne 64 mieszkania wraz z dodatkowymi pomieszczeniami. Realizacja trzeciego etapu rozpoczęła się w II kw. 2024 roku i zostanie zakończona w II kw. 2026 roku. Będzie to 60 mieszkań (od dwóch do czterech pokoi i od 35 do 73 m kw.) w dwóch budynkach

Zmiany na pobliskim Wzgórzu Markowca
Do października 2022 roku powstaną tam między innymi: wieża widokowa ze ścianką wspinaczkową, górka saneczkowa, mini park linowy, placyki rekreacyjne, amfiteatr, trasa kolarstwa górskiego i platforma widokowa. Będzie można spędzać tu wolny czas nie tylko latem, ale o każdej porze roku.

Inwestycja jest jednym z elementów rewitalizacji Zagórza, która objęła już wyremontowanie dziesięciu budynków wielorodzinnych, budowę kładki pieszo-rowerowej nad Zagórską Strugą oraz wielofunkcyjnego boiska ze sztuczną nawierzchnią. Dzięki kolejnym przedsięwzięciom dzielnica nie tylko wypięknieje, ale zyska też nowoczesny charakter
.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Euro Styl
EURO STYL
Polityka prywatności

Opinie (3)

 • tak

  takie osiedla bardzo mi się podobają, zwłaszcza mieszkania z dużymi balkonami, tylko te ceny niestety nie wszędzie są przystępne, na razie rozważam gdańskie tarasy bo jasień jest trochę bliższą gdańska lokalizacją i jeszcze nie najdroższą

  • 4 3

 • 10+ tys za m2?! (1)

  Cena kosmos (ponad 10 tys zł/m2), inni deweloperzy sprzedają w Rumi w dużo niższych cenach - np. Osiedle Czereśniowe - sprzedają obecnie w cenie od 7500 zł/m2

  • 1 2

  • Re: 10+ tys za m2?!

   Cena jest adekwatna i nie jestem deweloperem ani żadnym pracownikiem. W Rumi można kupić mieszkania za 8-9 tys zł/m2 ale co z tego jak jest bardzo daleko do dworca lub jak ktoś jedzie samochodem z rana ciężko się przecisnąć przez drogi aby wyjechać na główną drogę. Przykład - mieszkania obok CH Port Rumia Auchan - oprócz galerii nie ma tam nic ciekawego i jest wszędzie daleko - do dworca się idzie 30 min a komunikacja miejska jest kiepska. Bez samochodu bardzo ciężko załatwić codzienne sprawy. Jedyna sensowna dzielnica lokalizacyjnie w Rumi jak ktoś pracuje w Gdyni/Gdańsku aby nie marnować dużo czasu na dojazdy i załatwianie codziennych spraw to Zagórze - wszędzie blisko i dodatkowo mieszkania w otulinie lasu blisko góry markowca. Akurat Zagórze jest najdroższą dzielnicą w Rumi i nie bez powodu. Z dojściem na dworzec + jazda kolejka można być w 15 min na Gdyni Głównej. Ludzie którzy mieszkają na obrzeżach Gdyni potrafią i godzinę dojeżdżać do pracy. Lepiej dopłacić za dobrą lokalizację niż się później męczyć. Do pracy trzeba codziennie dojeżdżać a dzieci trzeba będzie wozić i z czasem jak dorosną nie będą chciały marnować 1h na dojazd w jedną stronę komunikacją miejską.
   Są jeszcze ciekawe inwestycje w tej samej okolicy - Twoje Wzgórze MK Deweloper i Rumia Centralna (wieżowiec) deweloper Inpro ale też trzeba liczyć około 11 tys zł / m2.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Euro Styl jest jednym z liderów wśród deweloperów mieszkaniowych na rynku trójmiejskim. Działa na rynku od 2007 roku i do tej pory zrealizował ponad 10 300 lokali w Trójmieście i jego okolicach, a także na Półwyspie Helskim. Od 2017 roku jest ...
rozwiń
58 779-58-00

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja