• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wielka premiera Jupitera!

4 lutego 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
  • Jupiter powstanie w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20.
  • W budynku dostępne będą mieszkania z ogrodami i apartamenty z widokowymi tarasami.
  • Na czterech kondygnacjach Jupitera powstaną łącznie 44 wygodne lokale.

Deweloper Pomorskie Domy wchodzi w nowy rok z "przytupem" - właśnie rozpoczął budowę i sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej o nazwie Jupiter. Projekt powstaje w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej i od samego początku cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem.Jupiter to już kolejna inwestycja, którą "Pomorskie" przygotują w gdańskiej Osowej. Jak widać, firma upodobała sobie ten rejon Trójmiasta. Nie bez wzajemności, bo - jak zapewnia przedstawiciel inwestora - wszystkie lokalne projekty Pomorskich Domów mają w dzielnicy swoich miłośników. Tak było m.in. z mieszkaniami w Botanice, budynkach Admiral i Meritum, inwestycji Premio czy budynkach przy Centaura.

- Cieszymy się, że nasze inwestycje są tak popularne wśród mieszkańców Osowej, zwłaszcza że my także mamy tu swoje korzenie i po prostu lubimy to miejsce - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy. I dodaje: - Jupiter, którego budowę właśnie zaczynamy, powstanie w samym sercu tej dzielnicy, o krok od ulicy Wodnika, która jest centralną arterią komunikacyjną Osowej. Nasza inwestycja powstanie tuż obok, w równoległej do Wodnika ulicy Galaktycznej, co gwarantuje doskonały dostęp do całej infrastruktury miejskiej, czyli wszystkich marketów i mniejszych sklepów osiedlowych, szkoły podstawowej, przedszkoli, ośrodka zdrowia. Wybierając to miejsce, postawiliśmy po prostu na wygodę przyszłych mieszkańców Jupitera - wyjaśnia kierownik Pomorskich Domów.
No dobrze, a co wiemy o samej inwestycji? Całkiem sporo. Po pierwsze, deweloper przygotuje tu 44 mieszkania (dwu- i trzypokojowe) o powierzchniach między 36 m kw. a 66 m kw. W tym kilka mieszkań na parterze z zielonymi ogrodami. Będzie tu także kilka dużych mieszkań o charakterze apartamentów z pięknymi widokowymi tarasami! Dużą zaletą będą też z pewnością okna w łazienkach - takie rozwiązanie zastosowano tu dla kilkunastu wybranych mieszkań.

Mieszkania Jupitera zostały bardzo starannie i atrakcyjnie zaprojektowane. Mieszkania Jupitera zostały bardzo starannie i atrakcyjnie zaprojektowane.
Inwestor zainstaluje w budynku nowoczesną windę, przygotuje rowerownię i komórki lokatorskie, a przed budynkiem, na grodzonym terenie, wybuduje szereg miejsc parkingowych do wyłącznego korzystania przez lokatorów Jupitera. Jednym słowem - wszystko będzie tu pod ręką, tak w środku, jak i na zewnątrz. Warto jeszcze spojrzeć na bryłę budynku, bo ta prezentuje się naprawdę okazale i z pewnością przełamuje schematy.

- Duże okna, charakterystyczne wyłomy i silna kolorystyka, właśnie tak chcemy zyskać uwagę i uznanie naszych klientów. Jupiter to mocny akcent w naszej ofercie i jestem pewien, że tak zaprojektowany budynek zyska wielu zwolenników - wyjaśnia Dariusz Malottke z Pomorskich Domów. I trzeba przyznać, że chyba się nie myli, skoro, jak sam podaje, na liście mieszkań Jupitera są już pierwsze pewne rezerwacje. - Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo karty kilkunastu wybranych mieszkań z tej nowej oferty, zapraszam do ich obejrzenia. Oczywiście, chętnie zaprezentujemy całą gamę lokali przy Galaktycznej. W tym celu najlepiej odwiedzić nas w naszym biurze sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Kielnieńskiej 57. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego, dane kontaktowe także znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej - dodaje Dariusz Malottke z Pomorskich Domów.
Podsumujmy: Jupiter to naprawdę silny start dewelopera z Osowej w ten nowy, 2021 rok. A czy będzie to jego ostatnie zdanie? Z pewnością nie, skoro firma buduje rokrocznie co najmniej dwie-trzy nowe inwestycje. Dodajmy na koniec, że w ofercie Pomorskich Domów są obecnie nowoczesne domy miejskie EGO, które deweloper buduje w Gdańsku Łostowicach, przy ulicy Wielkopolskiej.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca

 

Wydarzenia

Dni otwarte Osiedla Urzeka

dni otwarte

Premiera trzech wyjątkowych apartamentów w Sercu Gdańska

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33250 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23150 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20150 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
26000 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17650 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
16000 zł/m2
Gdynia Orłowo
15700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane