• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Willa Impresja

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2022 r. zakończona
metraż
57.7 do 94.4 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Apartamentowiec o wyjątkowej architekturze położony w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum Gdańska, w przytulnym otoczeniu domów jednorodzinnych przy ul. Wyczółkowskiego na Siedlcach.

Niska gęstość zabudowy w otoczeniu i dużo zieleni gwarantują odpoczynek w ciszy, życie bez zgiełku przechodniów, z dala od spalin i samochodów, w malowniczym krajobrazie wzgórz morenowych.

Niewielka odległość od śródmieścia Gdańska: spacerem można dojść w 25 minut na ulicę Długą, dojazd samochodem do centrum handlowego Forum Gdańsk, dworca PKP Gdańsk Główny i PKS zajmuje 5 minut. W pobliżu znajduje się komunikacja publiczna, szkoła i cała niezbędna infrastruktura miejska.

Willa Impresja to kameralna inwestycja, na którą składa się tylko sześć apartamentów. W ofercie są przestronne i słoneczne lokale z oknami w trzech kierunkach, dla komfortu akustycznego lokatorów oddzielone od siebie klatką schodową.

Budynek zapewnia wiele udogodnień dla mieszkańców: windę, garaż podziemny, przestronne komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne, wydzielone ogródki dla apartamentów na parterze, tarasy i poddasza użytkowe dla dwóch najwyżej położonych apartamentów.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

94.05 m2
4
1 422 600 zł
57.69 m2
3
944 905 zł
94.39 m2
4
1 280 967 zł
91.93 m2
4
1 214 120 zł
63 m2
3
914 823 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Tworzymy wyjątkowe inwestycje.
W naszej ofercie znajdziesz tylko unikalne propozycje mieszkań i apartamentów położonych w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi