• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Willa Nowa

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2014 r. zakończona
metraż
49 do 139 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Willa Nowa powstała w kameralnej i cichej części Sopotu. Jej lokalizacja umożliwia łatwy i szybki dostęp do wszystkich najważniejszych miejsc i atrakcji kurortu. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się plaża, ulica Bohaterów Monte Cassino oraz dworzec kolejowy. Do Urzędu Miasta można dotrzeć malowniczą dróżką wzdłuż potoku, którego okolice zostały niedawno zrewaloryzowane. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduje się ośrodek zdrowia i szkoła, a także liczne sklepy i banki.

Teren posesji, na której powstała Willa Nowa, wydzielony został za pomocą przegród z betonu architektonicznego oraz żywopłotów. Tworzy to intymny klimat i zapewnia prywatność przyszłym właścicielom. Projekt zagospodarowania działki i kompozycja zieleni wokół budynku czerpią z rozwiązań pochodzących z japońskiej sztuki kształtowania ogrodów.

W samym budynku powstały trzy piętra mieszkalne, na każdym ok. 140 m kw. Parter poświęcony został na garaż i pomieszczenie pomocnicze. Elewacja i dach wykończone zostały wykładziną ceramiczną, zastosowana została stolarka aluminiowa.

Wnętrza zaprojektowano, uwzględniając funkcjonalność, przestronność i właściwą akustykę. Tradycyjne okna zastąpione zostały tu sięgającymi od podłogi do sufitu przeszkleniami. Za ogrzewanie odpowiadają klimakonwektory ukryte w podłodze.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Wolski Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1)

  • Nowoczesne rozwiązanie

    Już na pierwszy rzut oka widać nowoczesność w rozwiązaniach tej inwestycji odbiegającej od szablonów jeszcze często spotykanych przy budowie nowych osiedli i budynków mieszkalnych.

    • 3 9

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Wolski Architekci

58 668-48-50

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi