Inwestycje w Trójmieście

Wolski Architekci

Willa Nowa

Sopot

miejscowość:
Sopot
dzielnica:
Dolny Sopot
miejsce:
ul. Chrobrego 9A Mapka
deweloper:
Wolski Architekci
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
49 do 139 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Willa Nowa powstała w kameralnej i cichej części Sopotu. Jej lokalizacja umożliwia łatwy i szybki dostęp do wszystkich najważniejszych miejsc i atrakcji kurortu. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się plaża, ulica Bohaterów Monte Cassino oraz dworzec kolejowy. Do Urzędu Miasta można dotrzeć malowniczą dróżką wzdłuż potoku, którego okolice zostały niedawno zrewaloryzowane. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduje się ośrodek zdrowia i szkoła, a także liczne sklepy i banki.

Teren posesji, na której powstaje Willa Nowa, wydzielony został za pomocą przegród z betonu architektonicznego oraz żywopłotów. Tworzy to intymny klimat i zapewnia prywatność przyszłym właścicielom. Projekt zagospodarowania działki i kompozycja zieleni wokół budynku czerpią z rozwiązań pochodzących z japońskiej sztuki kształtowania ogrodów.

W samym budynku powstały trzy piętra mieszkalne, na każdym ok. 140 m kw. Parter poświęcony został na garaż i pomieszczenie pomocnicze. Elewacja i dach wykończone zostały wykładziną ceramiczną, zastosowana została stolarka aluminiowa.

Wnętrza zaprojektowano, uwzględniając funkcjonalność, przestronność i właściwą akustykę. Tradycyjne okna zastąpione zostały tu sięgającymi od podłogi do sufitu przeszkleniami. Za ogrzewanie odpowiadają klimakonwektory ukryte w podłodze.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.