Inwestycje w Trójmieście

Allcon

Willa Park

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Dąbrowa
dzielnica:
Dąbrowa
miejsce:
ul. Miętowa mapa
deweloper:
Allcon
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
60 do 113 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2017 r. planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstanie w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. W bezpośrednim sąsiedztwie nie brakuje naturalnej zieleni, która osobom prowadzącym aktywny tryb życia zapewni odpowiednie warunki do uprawiania sportów. Jednocześnie lokalizacja w otoczeniu rozbudowanej infrastrukturalnie dzielnicy zapewni komfort codziennego życia - dostęp do handlu, usług, edukacji, służby zdrowia. Z centrum Gdyni osiedle skomunikowane jest autobusami i trolejbusami (pętla przy ul. Miętowej), szybko wyjechać można stąd także na trójmiejską obwodnicę.

Inwestycja składać się będzie z dwunastu trzykondygnacyjnych budynków. Pod częścią z nich znajdą się podziemne hale garażowe. Będą one dzięki windom skomunikowane z kondygnacjami mieszkalnymi. W części budynków powstaną indywidualne garaże.

W kameralnych domach typu „willa miejska” zaprojektowano po cztery apartamenty. Do mieszkań na parterach przynależeć będą przydomowe ogrody, z kolei do mieszkań na piętrze - duże balkony lub tarasy. W apartamentach możliwa będzie instalacja kominka.

Przestrzeń między domami wypełni zieleń, przewidziany jest kameralny teren parkowo-rekreacyjny z przeznaczeniem dla dzieci i dla dorosłych. Osiedle będzie ogrodzone. Lekkość architektury i elegancja fasad podkreślona została szklanymi balustradami.

Projekt inwestycji powstał w pracowni MS Architekt Marcina Sieńkowskiego.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (15)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.