Inwestycje w Trójmieście

ALLCON Osiedla

Willa Park

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Dąbrowa
miejsce:
ul. Miętowa Mapka
deweloper:
ALLCON Osiedla
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
60 do 113 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstało w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. W bezpośrednim sąsiedztwie nie brakuje naturalnej zieleni, która osobom prowadzącym aktywny tryb życia zapewni odpowiednie warunki do uprawiania sportów. Jednocześnie lokalizacja w otoczeniu rozbudowanej infrastrukturalnie dzielnicy zapewni komfort codziennego życia - dostęp do handlu, usług, edukacji, służby zdrowia. Z centrum Gdyni osiedle skomunikowane jest autobusami i trolejbusami (pętla przy ul. Miętowej), szybko wyjechać można stąd także na trójmiejską obwodnicę.

Inwestycja składa się z dwunastu trzykondygnacyjnych budynków. Pod częścią z nich znajdują się podziemne hale garażowe. Są on skomunikowane z kondygnacjami mieszkalnymi windą. W części budynków powstały indywidualne garaże.

W kameralnych domach typu „willa miejska” zaprojektowano po cztery apartamenty. Do mieszkań na parterach przynależą przydomowe ogrody, z kolei do mieszkań na piętrze - duże balkony lub tarasy. W apartamentach możliwa jest instalacja kominka.

Przestrzeń między domami wypełnia zieleń, przewidziany jest kameralny teren parkowo-rekreacyjny z przeznaczeniem dla dzieci i dla dorosłych. Osiedle jest ogrodzone. Lekkość architektury i elegancja fasad podkreślona została szklanymi balustradami.

Projekt inwestycji powstał w pracowni MS Architekt Marcina Sieńkowskiego.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (68)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.