Wiadomości

stat

Willa Park: przestrzeń i natura dla rodziny

Mieszkać blisko natury i zarazem mieć kontakt z centrum - to marzenie każdego z nas. Okazuje się, że ten dylemat można rozwiązać pozytywnie. W jaki sposób? Wybierając inwestycję Willa Park w Gdyni zobacz na mapie Gdyni, która udowadnia, że mieszkanie w metropolii, blisko pracy, szkoły i rozwiniętej infrastruktury, a przy tym przytulnie, rodzinnie i w przyjaznym otoczeniu jest możliwe.Willa Park położona jest w gdyńskiej dzielnicy Dąbrowa zobacz na mapie Gdyni, dobrze skomunikowanej z całą trójmiejską metropolią. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. szkoły, sklepy, galeria handlowa oraz przystanek trolejbusowy.

Do centrum Sopotu i Gdyni można dojechać samochodem znacznie szybciej niż z okolic Chwarzno - Wiczlino, a przy tym jest to niezwykle cicha i spokojna okolica. Willowa, kameralna zabudowa daje gwarancję dobrego sąsiedztwa oraz poczucie bezpieczeństwa.

To miejsce daje również możliwość obcowania z naturą. Zaledwie 5 minut spacerem od Willi Park znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy.

- To właśnie tak urokliwe otoczenie zachęciło nas do realizacji przytulnego i rodzinnego osiedla. Na ogrodzonym terenie powstało 12 domów w otoczeniu zieleni, a w każdym z nich zaledwie cztery mieszkania - mówi Sylwia Witowska, koordynator działu marketingu firmy Allcon.
Ruch samochodowy został w dużej mierze ograniczony, by nie zakłócać panującej tam ciszy przerywanej jedynie szumem drzew.

Najważniejsza na całym osiedlu Willa Park jest przestrzeń. Projektanci zadbali o to, by było ją czuć zarówno w mieszkaniach, jak i na zewnątrz. Budynki są swobodnie rozlokowane, w dużych odległościach od siebie, oddzielone całoroczną zielenią oraz naturalnym drzewostanem.

Mieszkańcy mogą napawać się widokiem odpoczywając na balkonach, tarasach i w przydomowych ogródkach, które mają od 50 do nawet 200 m kw.

Niektóre salony mają wysokość nawet 4,5 m i wyposażone są w instalację kominkową.
Niektóre salony mają wysokość nawet 4,5 m i wyposażone są w instalację kominkową. materiały inwestora
Wybrane domy posiadają podziemną halę garażową, do której można zjechać windą. Mieszkańcy pozostałych budynków mają do dyspozycji indywidualne garaże. Na ostatnich piętrach zrealizowano mieszkania jedno- lub dwupoziomowe z obszernym poddaszem, które mają do 110 m kw. powierzchni. Wewnątrz znajduje się również gotowa instalacja kominkowa, dająca niepowtarzalny klimat, szczególnie o tej porze roku.

Wnętrza budynków robią wrażenie już od samego wejścia. Klatki są doświetlone naturalnym światłem oraz wyposażone w lustra i grafiki. Jasne mieszkania zaplanowano tak, by zapewnić gospodarzom jak najwięcej intymności i komfortu. Sprzyjać mają temu zarówno sypialnia połączona z garderobą oraz łazienką z oknem, jak i wyraźne oddzielenie strefy dziennej od prywatnej. Dzięki temu wizyty gości i organizacja imprez rodzinnych jest bardziej komfortowa.

W części mieszkań zaprojektowano też wykusz - czyli popularne w filmach siedzisko przy oknach, będące idealnym miejscem do wypoczynku z książką. Zyskujemy też dodatkową przestrzeń na duży, świąteczny stół i wysoką choinkę.

- Przy okazji świąt przygotowaliśmy wyjątkową świąteczną ofertę mieszkań 4-pokojowych, chcąc zwrócić uwagę osób poszukujących oferty większych mieszkań rodzinnych. Jest ona przeznaczona dla tych osób, dla których istotna jest lokalizacja gwarantująca spokój i kontakt z naturą oraz wygodny dostęp do pracy czy szkoły w dzielnicy z rozwiniętą infrastrukturą - opowiada Sylwia Witowska. - Willa Park to inwestycja idealna dla tych mieszkańców, którzy nie chcą wyprowadzać się na przedmieścia Trójmiasta, którzy chcą mieć łatwiejszy dostępem do centrum i jego zaplecza kulturalno-społecznego oraz nie musieć mierzyć się z wymagającą logistyką szkolono-zajęciową.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (65) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.