• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Willa Sonata

typ zabudowy
powierzchnia biurowa, wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
30.2 do 110.5 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Willa Sonata

Opis inwestycji

Miejsce, w którym powstała Willa Sonata to jedno z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Z budynku rozciąga się widok na Zatokę, zaledwie krótki spacer dzieli willę od najważniejszych punktów Gdyni ze Skwerem Kościuszki na czele. Jednocześnie budynek powstał w otoczeniu zieleni i w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Budynek ma cztery kondygnacje nadziemne oraz podziemną halę z miejscami parkingowymi i pomieszczeniami gospodarczymi przynależnymi do poszczególnych apartamentów. A tych powstało w ramach inwestycji pięć. Najwyżej zlokalizowany apartament zajmuje całe piętro, jego atutem są dwa obszerne tarasy, z których podziwiać można Zatokę.

Na parterze przewidziano lokale usługowe, dedykowane powierzchniom biurowym. Na ten cel może być również poświęcony cały budynek, jeśli miała by powstać tu siedziba firmy.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Willa Sonata

Villa Sonata usytuowana jest na wzniesieniu nad Zatoką Gdańską, tuż obok plaży i Bulwaru Nadmorskiego - dwukilometrowej trasy spacerowej i rowerowej biegnącej wzdłuż morza. To doskonałe miejsce nad samym morzem!
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi